Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla - Marmaris
« önceki   123 ... 152153154

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 154
Mehmet DK

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 20:23

markasili'nin paylaştığı fotoğraf daha net olmuş o yüzden de seyri daha güzel..Tebrikler Gerçi biraz daha fazla zoom yapılmış olsa idi aynı benim fotoğraftaki gibi bir sorun olacakmış gibi geldi bana. Deniz ve dağlara doğru bakıldığıma bunu görebiliorum.Sorması ayıp olmaz ise söylermisiniz,siz hangi makina ve lens ile çektiniz bu kareyi ? Sakın cep telefonu ile çektim demeyin,,, yoksa 800 Euroya aldığım makinayı camdan aşağı attırırsınız bana..

markasili
3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 20:29

Teşekkür ederim Mehmet Bey.
Datça'ya giderken çekmiştim. Fotoğraf için uygun bir saat değildi fakat bir daha orada durup çekme fırsatım olmayabilirdi. Güneş tam tepede, 40 derece sıcaklık ve yoğun nemden dolayı ancak böyle oldu. Dağlar nemden zaten görünmüyordu.

Sitedeki diğer tüm fotoğraflarım gibi Canon 600 D 18-55 ile çektim.

İyi akşamlar

Mehmet DK

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 20:35

Bilgiler için teşekkürler,sağolun.. Evet sizin makinanın lensi ile ( 18x55 )zoom yapabilmek benimki kadar mümkün olamazmış görünüyor.Ama bu haliyle bile gayet net bir kare olmuş.. Benim aşağı eklediğım fotoğrafta aynı yerden, aradaki netlik farkı bu karede daha belirgin şekilde göze batmakta. Sanıyorum sorun lensin kalitesinde.Ne kadar çok zoom yaparsa netlikte o şekilde bozuk oluyor sanıyorum. Zaten en ucuza satılan bir lensti,başlangıç için yeterli diyerek pahalısını almamıştım.

(+)

Sizede iyi akşamlar.. Selam ile..

Mehmet DK

2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 04:22

(+)

(+)

Mehmet DK

1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 23:51

(+)

Bu noktada şadırvana benzer birşey yapmışlardı ordan çektim..

sayfa 154
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 152153154
ANA SAYFA -> MUĞLA