Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
emreongan
8 ay önce - Sal 11 Nis 2017, 15:35
Kuzeyşehir

Kuzeyşehir projesinin olduğu arazinin yanındaki araziyi satın aldı Yücesoy ve yeni bir projeyle mevcut proje birleşiyor.
http://www.hurriyet.com.tr/kuzeysehir-projesi-buy ...r-40422782
Ben Şubat ayında daire satın aldım. Sizin beklemenizin sebebi nedir?

Misafir 6fe

8 ay önce - Sal 11 Nis 2017, 19:13

Konut sayısı 650 oldu. Gelecek yıllar icinde 10.000 konut yapılacakmıs Atatürk Mahallesinde.

Misafir 6b3

4 ay önce - Cmt 22 Tem 2017, 15:40

merhabalar bizde oradan ev aldık; ancak bizim konumumuz ağaçlık alana bakarken önünün kapanmayacağını söylemişlerdi ve alım işleminin ilk aşamasını gerçekleştirdik; tekrar gittiğimizdeyse bu kez 2.proje ile önüne L şeklinde bir bina inşa edilmesinin yanında bir kaç havuz daha ekleneceğini öğrendik. İyi de söz verilmesinin uyulmamasını geçtikte o kadar havuzu bu insanlar ne yapacak sohbet için keyif için bahçeye inmek istediğimizde şenzlongda mı oturacaz hayır yani oturma alanlarına ihtiyaç varken ağaçlandırmayı bu şekilde kullanmak aç gözlülüktür.

Misafir 4eb

2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 00:36

Projenin karşısındaki askeri arazinin bakırçay üniversitesinin tıp fakültesi kampüsü olacagı söyleniyor.Ayrıca 1000 konuta çıkacakmış yücesoy o bölgede.Katala ait yerdede katalla ortak proje yapabiliriz görüşüyoruz denildi.Bu arada 3+1 daire aldım ben alırken bunlardan bahsettiler.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet