Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Fuar ve Kongre Merkezi
« önceki   123 ... 101112

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
bülentD
3 ay önce - Cmt 25 Ksm 2017, 19:51

Fuar ve Kongre merkezi şehrimiz için gerçekten bir ihtiyacti ve bu ihtiyaç giderildi. ESO, ETO,Universiteler veya Belediyemi hangisi önayak olur bilmiyorum ama bundan sonraki en önemli yatırım sehrin turizm vizyonunu yukarılara tasiyacak Termal tesisler olmalı. Kizilinler Termal Turizm bölgesine artık yatırımlar başlanmalı.

kadir g
3 ay önce - Cmt 25 Ksm 2017, 20:10

Alıntı:

Fuar ve Kongre merkezi şehrimiz için gerçekten bir ihtiyacti ve bu ihtiyaç giderildi. ESO, ETO,Universiteler veya Belediyemi hangisi önayak olur bilmiyorum ama bundan sonraki en önemli yatırım sehrin turizm vizyonunu yukarılara tasiyacak Termal tesisler olmalı. Kizilinler Termal Turizm bölgesine artık yatırımlar başlanmalı.

şehri bir şekilde batıya büyümeyi en aza indirmeliyiz her sehir dendiği gibi batıya doğru genişler en değerli araziler şehrin batı girişleridir fakat diğer şehirlerde kuzey güney ve doğuya doğru büyüme potansiyeli vardır
fakat eskişehir bu üç yönde kıskaçta resmen
mesela kuey yönünü ele alalım kuzeyde mutallıp ve havalimanı ve bozdag resmen gelişmesi sıfıra yakın zaten büyümezde
dogu istikametinde ise geniş araziler var fakat bildigim kadarı ile organzie sanayi sınır koyuyor sanırım arazi sanayii bölgesi baya uzak
güney tarafında ise kütahya tarafı var nispeten bu bölge izmir yolu üzerinde yani bir nevi egeye doğru açılıyor gelişmeye belki en müsait yön
kızılınlerde bu güney istikametinde kalıyor otel ve truizm yapılacak bölge geniş

yanımızda kütahya ve afyon bu potansiyeli iyi değerlendirdi,eskişehir kütahya yolunda bulunan ılıca bölgesi ayrıca yine yoncalı termal bölgesi
afyon eskişehir yolunda buluna gazlıgöl bölgesinde lüks onlarca otel var
eskişehir bu bölgeyi iyi pazarlamalı

bülentD
1 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 14:31

Fuarımızin insaati adım adım ilerliyor, %65 tamamlanmış,muhtemelen bu yaz kapılarını açar.
http://www.esyenigun.com/haber/yuzde-65-i-tamam/

bülentD
1 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 22:53

Bu akşam Es TV de ETO başkanı sayın Metin güler Fuar ve Kongre merkezimizin Mayıs ayı itibari ile açılacağını belirtti. CNR ve Tüyap ile iletişim halinde olduklarını söyledi. Şahsen bu tesisin şehrimize katkısının yüksek olacağını tahmin ediyorum.

Misafir f01

1 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 23:08

Esnafın parasını nerelere harcadılar.

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 101112
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR