Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Furkan ÇINAR
3 hafta önce - Çrş 15 Ksm 2017, 14:22

Alıntı:
sahi bu arada köprülü kavşağı hangi kurum yapıyor acaba
daha önceki köprülü kavşaklar ve dalçıkları yapan kara yollarımı
yoksa esbb mi.

Doğu komşumuzun, şehir içi toplu taşıma yatırımlarını Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı yaparken, Eskişehir'de kara yolları genel müdürlüğüne ait yollarda yapılan bir kavşak çalışmasını EsBB mi yapacak???

Misafir bdc

3 hafta önce - Çrş 15 Ksm 2017, 16:02

Eskişehire yatırım yapılmıyor diyenlere güzel taş atılmış.
Tabiki bu köprülü kavşağı kara yolları yapacak.
Ve yapıyor da.

AhmetDönmez26
2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 00:02
Eskişehir Fuar ve Kongre Merkezi

Eto fuar için harcadığı enerjiyi keşke üçüncü üniversite için harcasaydı.
Sonuçta ihtisas fuarları için organize sanayide uygun alanda kapalı mekanlar mevcuttur sanırım.
En azından o yapılar da atıl kalmaz kullanılırdı.
Türkiyede fuar ve kongre merkezi yatırımlarının çoğu zarar yazıyor. Örneğin Antalyadaki Expo Center snede 3-5 tane fuar (yapı fuarı, yerel yönetimler, mutfak gereçleri, v.s.) organizasyonu dışında kapalı.
Kongreler ve bayi toplantıları için firmalar otelleri tercih ediyorlar. (Hem eğitim, hem eğlence bir arada oluyor. Bayinin de zaten firmanın tanıtımı umurunda değil)

Furkan ÇINAR
2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 17:41

Bahsettiğiniz üniversiteyi de ESO yapsın.
O da olsun o da olsun.
Daha iyi değil mi?

Çünkü Eskişehir'deki fuarların nerelerde yapıldığını bilmeyen yoktur.:/

kadir g
2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 19:20

Alıntı:
Eto fuar için harcadığı enerjiyi keşke üçüncü üniversite için harcasaydı.
Sonuçta ihtisas fuarları için organize sanayide uygun alanda kapalı mekanlar mevcuttur sanırım.
En azından o yapılar da atıl kalmaz kullanılırdı.
Türkiyede fuar ve kongre merkezi yatırımlarının çoğu zarar yazıyor. Örneğin Antalyadaki Expo Center snede 3-5 tane fuar (yapı fuarı, yerel yönetimler, mutfak gereçleri, v.s.) organizasyonu dışında kapalı.
Kongreler ve bayi toplantıları için firmalar otelleri tercih ediyorlar. (Hem eğitim, hem eğlence bir arada oluyor. Bayinin de zaten firmanın tanıtımı umurunda değil)

dostum eskişehirde fuar yapılacak kapalı alan yok
kapalı pazarlarda fuar yapılıyor bir kaç kez burdaki fuarlara gittim resmen mezbellelik
tuvalet yok,yemek yiyebilecegin bir alan yok,tarım fuarı oluyor ne alakaysa oyuncakçı stand açıyor
eskişehirin belkide en önemli eksikliklerinden biri fuar alanıydı,sanayi kenti deniyore fuar alanı yok ,fuar alanı olmayınca işleten profosyonel fuar işletmecileri gelmiyor.şimdi mis gibi fuar ve kongre merkezi yapılıyor

ayrıca devlet ünv olmadıktan sonra ünv filan açılmasın şehre zaten ülkede mantar gibi biten onlarca ünv var

bülentD
2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 19:51

Fuar ve Kongre merkezi şehrimiz için gerçekten bir ihtiyacti ve bu ihtiyaç giderildi. ESO, ETO,Universiteler veya Belediyemi hangisi önayak olur bilmiyorum ama bundan sonraki en önemli yatırım sehrin turizm vizyonunu yukarılara tasiyacak Termal tesisler olmalı. Kizilinler Termal Turizm bölgesine artık yatırımlar başlanmalı.

kadir g
2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 20:10

Alıntı:

Fuar ve Kongre merkezi şehrimiz için gerçekten bir ihtiyacti ve bu ihtiyaç giderildi. ESO, ETO,Universiteler veya Belediyemi hangisi önayak olur bilmiyorum ama bundan sonraki en önemli yatırım sehrin turizm vizyonunu yukarılara tasiyacak Termal tesisler olmalı. Kizilinler Termal Turizm bölgesine artık yatırımlar başlanmalı.

şehri bir şekilde batıya büyümeyi en aza indirmeliyiz her sehir dendiği gibi batıya doğru genişler en değerli araziler şehrin batı girişleridir fakat diğer şehirlerde kuzey güney ve doğuya doğru büyüme potansiyeli vardır
fakat eskişehir bu üç yönde kıskaçta resmen
mesela kuey yönünü ele alalım kuzeyde mutallıp ve havalimanı ve bozdag resmen gelişmesi sıfıra yakın zaten büyümezde
dogu istikametinde ise geniş araziler var fakat bildigim kadarı ile organzie sanayi sınır koyuyor sanırım arazi sanayii bölgesi baya uzak
güney tarafında ise kütahya tarafı var nispeten bu bölge izmir yolu üzerinde yani bir nevi egeye doğru açılıyor gelişmeye belki en müsait yön
kızılınlerde bu güney istikametinde kalıyor otel ve truizm yapılacak bölge geniş

yanımızda kütahya ve afyon bu potansiyeli iyi değerlendirdi,eskişehir kütahya yolunda bulunan ılıca bölgesi ayrıca yine yoncalı termal bölgesi
afyon eskişehir yolunda buluna gazlıgöl bölgesinde lüks onlarca otel var
eskişehir bu bölgeyi iyi pazarlamalı

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET