Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6

Konya-Kırıkkale yolunun yapılması iyi oldu mu?
Evet 77.6%  77.6%  [76]
Hayır 8.2%  8.2%  [8]
Fikrim Yok 14.3%  14.3%  [14]
Toplam Oy : 98

zaglı 18
11 ay önce - Cmt 25 Ksm 2017, 10:40

Haklısın Serky45
Bir hafta önce kullandım bu yolu.Hız yapılacak bir yol değil,biraz önce e-devlette radar cezamı gördüm.Yeni arabaya alışamadım herhalde.Hızım ne kadar tutanak adresime gelince belki öğrenebilirim.
Kırıkkale içindeki köprülü kavşak tamamen bitmiş güzel olmuş.

(+)

(+)

Serky45
11 ay önce - Cmt 25 Ksm 2017, 12:16

Alıntı:
Haklısın Serky45
Bir hafta önce kullandım bu yolu.Hız yapılacak bir yol değil,biraz önce e-devlette radar cezamı gördüm.Yeni arabaya alışamadım herhalde.Hızım ne kadar tutanak adresime gelince belki öğrenebilirim.
Kırıkkale içindeki köprülü kavşak tamamen bitmiş güzel olmuş.

Hayırlısı olsun. Ama bence kurallara uymak en güzeli. Ben hız yapmayı sevmiyorum. Kimseye de önermiyorum.

Bence bu yolun tek can sıkıcı tarafı Karakeçili kavşağından sağa dönüp 4-5 km Kaman yolu üzerinde ilerleyip sonra tekrar sola dönüp Kırıkkale yoluna bağlanması.

Kırmızı çizgi yolun şu anki hali. Yol Karakeçili'den itibaren mavi çizgi ile gösterildiği şekilde olsa daha şık olabilirdi. Bölgeye hakimin diyemem ama yapılamayacak bir şey değil

(+)

Emir GÖKER

4 ay önce - Pzr 27 May 2018, 09:13

Yapılması bence iyi olur. Yapılırsa Konya araçları daha kısa sürece karadeniz ve doğuya açılırlar. Bu arada Konya yerel otobüs firmaları bu yol açılırsa Kırıkkale tarafına sefer açabilir.

Hüseyin Yücel
4 ay önce - Pzr 27 May 2018, 12:04

Peki neden şu an bu yolu hiçbir otobüs firması kullanmaz?
Karadeniz'e gidenler için büyük bir zaman kazanımı olur.

ABDURRAHİM37
4 ay önce - Pzr 27 May 2018, 12:10

Alıntı:
Peki neden şu an bu yolu hiçbir otobüs firması kullanmaz?
Karadeniz'e gidenler için büyük bir zaman kazanımı olur.

AŞTİden yolcu transferi yapmak için olabilir.

Emir GÖKER

4 ay önce - Pzr 27 May 2018, 12:20

Eğer bu yol açılırsa. Kırıkkale otogarına Kontur, Özkaymak, Niğde Aydoğanlar, Has Turizm, Lider Adana gibi firmalar eklenebilir.

efegülçin
4 ay önce - Sal 29 May 2018, 12:46

Kuludan sonra yol duble yolmu

zaglı 18
4 ay önce - Sal 29 May 2018, 13:34

Yol duble fakat BSK değil.

alierbilir
4 ay önce - Sal 29 May 2018, 13:44
Emir Göker

Emir dikkatimden kaçmış olabilir ama Adana ve Hatay firmalarına bir katkısı yok bu yolun. Güney araçları Karadeniz'e Kayseri üzerinden gidiyorlar. Ha keza dönüş güzergahları da bu yönde. Güney firmalarının Kırıkkale ile bir alakası yok.

Emir GÖKER

4 ay önce - Sal 29 May 2018, 14:11

Alıntı:
Emir dikkatimden kaçmış olabilir ama Adana ve Hatay firmalarına bir katkısı yok bu yolun. Güney araçları Karadeniz'e Kayseri üzerinden gidiyorlar. Ha keza dönüş güzergahları da bu yönde. Güney firmalarının Kırıkkale ile bir alakası yok. 

Yani sadece Konya araçları gidecek yani bu yoldan.

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM