Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 312
Metin_16
3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 18:56

Atatürk stadyumu yıkıldıgında başta üzülmüstum ama Şimdiki halide cok güzel olmuş. Bölgeye farklı bir etki bırakmiş. Çevresinin daha da güzelleşmesiyle Stadyum ve cevresi harika olur.

hasan-hüseyin
2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 20:33

Bugün buradan geçtim.Yazın yaptıkları bilmem kaç bin TL harcanan asfaltı iş makinesi söküyordu.Gerçekten çok merak ediyorum.Bu yeni Belediye Başkanımız bu projeyi gerçekten yakından takip ediyor mu?Daha yeni yapılan asfalt hangi mazaretle sökülüyor.Bu sökülen yeni asfaltın belediyeye ekstra bir maliyeti olacak mı?Yerine yeni yapılacak işlem için belediyeye tekrar maliyet yükü binecek mi?

Recep Altepe'nin pislikleri gün yüzüne çıkmaya devam ediyor ama yeni belediye başkanından da bir iş çıkmayacağı bugün gördüğüm bu olayla ne yazık ki anladım.AK PArti Belediyeciliği ne yazık ki Bursa'da dibi tamamiyle vurmuş görünüyor.Şuan ara sokaklarda devam eden kazılar yüzünden iyice içinden çıkılmaz hale gelen trafikle halkın uğradığı maduriyeti saymıyorum bile.

Misafir 6ea

2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 20:44

Stadın orası yeşil bursanın stadı görünümünde biryer oldu.Herkesin kendi görüşü tabi birşey diyemem ancak kendi açımdan beğenilecek bir yanı yok.O betonarme görüntüden kurtarılıp parkla bütünleştirilmesi lazım oranın.Zeminin de biraz olsun ağaçlandırılması lazım diye düşünüyorum.

Berktuğ
site denetçisi

4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 16:10

ESKİ STAT MEYDANI İÇİN AKTAŞ DOKUNUŞU
Alıntı:
Yıkılması Bursa’da çok tartışıldı… Bursaspor’un lig şampiyonluğu yaşadığı, kentteki futbolseverlerin anılarının barındığı Atatürk Stadyumu kent için çok farklı değerlere sahip bir yapıydı.

Yeni stadyum yapılıp da yıkıldıktan sonra yerine ne yapılacağını ise bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan işaret etti:

“Yeşil bir kent meydanı olsun.”

Hatta…
Nisan ayında referandum için miting yaptığı Atatürk Stadyumu Meydanı’nda konuşmasını bitirirken, o günlerde Büyükşehir Belediye Başkanı olan Recep Altepe’ye seslenip “daha fazla ağaç ve daha fazla yeşil” istedi.

En son…
Kapalı tribünün yıkılması, Bursalı futbolseverleri etkiledi ve hüzne yol açtı.
Atatürk Stadyumu’nun en büyük özelliği, kent içinde kalmasına karşın yürüyerek ulaşılan stat olduğu için yoğunluğu arttırmamasıydı.
Ortaya çıkan yemyeşil alan henüz projesine uygun tamamlanmadı, ama günün değişik saatlerinde çimler üzerinde spor yapanların sayısı hiç de az değil.

İşte…
Artık Atatürk Stadyumu Meydanı olarak andığımız alana ilişkin Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın biraz daha farklı bakışı var.
Onu da…
Bursa medyasıyla buluşup Acil Eylem Planı’nı açıkladığı toplantıda açıkladı:
“Ben meydanı, yanındaki Atatürk Spor Salonu ve Atatürk Lisesi ile birlikte daha geniş alan olarak düşünüyorum.”
Şunu da ekledi:“Şehir merkezinin otopark ihtiyacı var. Meydan projesi içinde otopark da yer alacak şekilde bir düzenleme olabilir.”
Sonra da…
Atatürk Stadyumu yerinin daha fazla yeşillendirilip meydan olmasını isteyen ve miting konuşmasıyla konunun takipçisi olduğunu gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a düşüncesini açacağını söyledi.

Kaynak: http://www.olay.com.tr/eski-stat-meydani-icin-akt ...0639yy.htm

Benim düşünceme biraz yakın ancak Kültürpark'a ne yazık ki dahil edilerek yeşil bir alan oluşturulmuyor.

Misafir 012

4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 16:20

şu iğrenç elektrik direklerini kaldırın lütfen.. daha estetik bir şey yapılsın oraya...

Misafir 681

4 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 17:34

Zaten o iğrenç elektrik direkleri yüzünden halen daha stadyum görüntüsü var. Direkleri kaldırınca daha fazla meydan havası oluşacaktır. İnşallah direkleri ve o trafo binasını kısa zamanda kaldırırlar.

Misafir f94

3 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 20:11

Yok arkadaş düzgün bir belediye başkanı gelmeyecek Bursa ya anlaşıldı

Hala yok otopark yok meydan diye zirvalayip duruyorlar

Kardeşim yikin spor salonunu liseyi fabrikayı falan
Birleştirin Kültürpark la , ne uzattiniz ne aradınız bilmem ...

Daracık daracık alanlarda azıcık bir boş alan çıktı mı hemen inşaat ...

Belediye başkanı okumazsin da eğer okursan
Boş işlerle ugrasma , kentsel dönüşüme hız ver şehir olmuş Pakistan Bangladeş

Dinozorlu Melih Gökçek ten , beceriksiz Altepe den kurtulduk , siz bari gideni aratmayin.

ercan1686

3 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 21:42

ne meydanı ya 3. lig stadyumu olmuş bildiğin. hemzemin bile değil çukura yapılmış ama amatör küme maçlarının oynandığı stadyumsulardan farkı yok bu ucubeye meydan diyorlar ya deliye dönüyorum

sayfa 312
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet