Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir 3aa

7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 13:56

Galiba 2017 yılına dair bir umut yok.Çünkü çalışma da yapılmıyor..

Misafir be2

7 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 22:46

İşi yapan firma battı ve tasfiye oldu.Şimdi kalan işler için tekrar ihale açılacak ve bitirilmeye çalışılacak.En iyimser tahminle yıl sonu ama daha da uzar gibi duruyor.

antibizans

7 ay önce - Sal 09 May 2017, 21:24

Bursa ilimizin Kestel ilçesinde yakın zamanda açılacak olan buz tesisinde yapılacak çalışmalar için Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu hazırlık alt yapı çalışmalarına başladı.

20 Mayıs 2017 tarihinde başlayacak inline hokey eğitim çalışmaları Kestel Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Proje ile buz sahasında görev yapacak antrenörlere buz hokeyi ve inline hokey spor dalları konusunda teorik ve uygulamalı eğitim verilecek.

Konuyla ilgili olarak Federasyon Başkanı Prof. Dr. Bülent AKAY, “Bursa’da yetkili kurumlarla görüşmelerimizi tamamladık ve düzenlenecek eğitim projesinin heyecanla beklendiğini gözlemledik. Bursa’da buz hokeyi ve tekerlekli paten hokeyi takipçileri projemiz ile spor dallarımız konusunda bilgi sahibi olacaklar. Eğitimlere katılımın yoğun olacağı düşüncesindeyiz.” Dedi.

İLETİŞİM: 0 532 658 57 45 - 0 546 957 21 44

Kaynak : Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu

Misafir 3aa

7 ay önce - Pts 15 May 2017, 17:58

Kestel spor salonunda hazırlık çalışması yapılacak diyor.
Ben buz pateni salonunu açılacak diye anlamıyorum. Yakınlarda olan bir arkadaş güncel fotoğraf çekerse,durumu net anlamış oluruz. Çünkü 20 mayıs'ta açılacaksa çoktan işlerin bitmiş olması gerekir.

Misafir afd

6 ay önce - Cum 19 May 2017, 22:59

arkadaşlar 20 mayısta olan ( tarih katılımcıların isteği üzerine ertelendi ) ınlıne yani tekerlekli paten eğitimi buz pisti açılana kadar eğitim bilgii vermek amaçlı sertifika programı sonrasında buz hokeyi yardımcı antrenörlük kursu açılıcak tesis yıl sonuna eylül ekim gibi yetişirse açılıcak bu programın amacı tesis açılmadan pateni sevenlere ve ilgi duyanlara altyapı kurmak ve bu sporu tanıtmak bunun içinde inline yani tekerlekli paten bilgisi ve eğitimi aynı zamanda buz hokeyi hakkında bilgi verilecek daha detaylı bilgi isterseniz bana ulaşabilirsiniz... Nihat Parlak Buz Hokeyi Antrenörü : 0546 957 21 44

Misafir 8d2

5 ay önce - Pts 10 Tem 2017, 22:55

Ne zaman açılacak tesis?

Misafir 3aa

4 ay önce - Prş 03 Ağu 2017, 14:35

İşi yapan firma iflas ettiği için iş durmuştu.Daha sonrasında ne yapıldı bilen yok.Aslında 2-3 aylık işi kalmıştı.Yazık oldu,artık kim bilir ne zaman biter..

Misafir 872

2 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 22:22

Bu proje çürüyecek,hiç hareket yok. Daha sonra başlayan Gebze salonu açılıyor.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet