Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Kadifekale'deki Smyrna antik tiyatrosu gün ışığına çıkıyor
« önceki   123 ... 252627

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 27
Mustafa Y
1 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 19:59
troller iş başında

istediğinizi yazın, izmir doğru yolda ilerliyor çatlıyorsunuz değil mi? içiniz gidiyor, doğru şeyler yapılıyor diye.. ayrıca wowturkeyin sayfa yöneticilerinide bu üye olmadan girip yazan trollerin yazılarını silmelerini öneriyorum, çünkü yazdıkları normal değil....

Mustafa Y
1 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 20:38
troler,

arkeolojik park ve kent ormanı projesi gidin bakın izmir tarih projesinde...zorunuza gittiği belli. belediye projesinde adım adım adım ilerliyor. yapılanları yerinde gidip görün, yeni yıkılan yerleri ve açılan alanları...
Çankaya metro projesinde elbette çıkan eserler toparlanıp sergilenir . daha ne yapılacaktı koca fevzipaşa bulvarı madem öğle kültür ve turizm bakanlığı caddeyi kamulaştırsaydı demi kardeş... belediye agorayı ikiçeşmelik caddesine kadar kamulaştırıp açtı agora ikiçeşmelik caddesine çıktı belediyenin bu yaptıkları bile izmire yeter.....

Misafir a67

1 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 21:19

belediyesi yeterince izmirin içine etmiş anladığımız kadarıyla
Belediye yönetiminden anlayan birilerinin mutlaka izmirin başına gelmesi lazım hatta bu partilerden değil, tarafsız olan yani kayyum atanarak yapılmalı.

Mustafa Y
1 ay önce - Prş 09 Ksm 2017, 13:03

öğle bir şey olursa, izmir özerklik talep eder, yerseniz....yeter yediniz vergilerimizi..

recaie3
3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 18:13

kürtlerin tarihi antik yunan a dayanır kabul edin artık !

Misafir fbb

3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 19:24

antik smyrna ile kürtlerin ne alakası var yahu!!!

Misafir 00e

3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 20:35

arkadaş antik yunan derken kadifekaledeki antikleşmiş gecekonduları karıştırmış olabilir

sayfa 27
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 252627
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet