Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diamond of İstanbul İnşaat Fotoğrafları
« önceki   123 ... 697071

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 71
guray aydin
3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 11:29

Cevap icin tesekkurler..Imara aykiri,ölme esegim ölme,15 kat cikana kadar akillari neredeysi,Istanbul belediyesinin vurdum duymazligindan ..Baska bir memlekette o binanin o duruma geldigi zamana kadar hercanan bütün paralari belediyeye ödettirilir sonrada kikarlar veya ödeyemezsede devamederler..Durum bu kadar basit..

önery

3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 11:41

Alıntı:
Imara aykiri,ölme esegim ölme,15 kat cikana kadar akillari neredeysi,Istanbul belediyesinin vurdum duymazligindan ..Baska bir memlekette o binanin o duruma geldigi zamana kadar hercanan bütün paralari belediyeye ödettirilir sonrada kikarlar veya ödeyemezsede devamederler..Durum bu kadar basit..

Herzaman öyle olmuyor... belediye bu zamana kadar nerdeydi demeniz doğru ama bazen daha proje onaylanmadan inşaatına başlanılan durumlar oluyor... nasıl olsa ruhsatı izni belgeyi alacağız diye... yada bir şekilde ( rüşvet gibi ) durumu hallederiz diye..
Bu soylediklerim burası için değildir. Çünkü buranın durumunu bilmiyorum. Genel anlamda bazı inşaatların durumu bundan kaynaklı. Bazen belediyede değil müteahhid de suçlu olabiliyor...

Yakup

3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 14:03

Alıntı:
. Herzaman öyle olmuyor... belediye bu zamana kadar nerdeydi demeniz doğru ama bazen daha proje onaylanmadan inşaatına başlanılan durumlar oluyor... nasıl olsa ruhsatı izni belgeyi alacağız diye... yada bir şekilde ( rüşvet gibi ) durumu hallederiz diye..

Bundan cok fazla var maalesef....

sayfa 71
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 697071
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet