Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kocaeli - Gebze
« önceki   123456789

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 9
Mehmet DK

8 ay önce - Cmt 22 Nis 2017, 19:43


(+)


Gebze merkezde gördüğüm şadırvana benzetilmiş bir çeşme...Gökhan Yılmaz

3 ay önce - Pzr 17 Eyl 2017, 00:15


(+)


Gebze cumhuriyet mahallesinden .


körfezli4141
1 ay önce - Prş 09 Ksm 2017, 18:18Gebze Macera’ya Hazırlanıyor


Gebze’nin yeni değeri; Macera Aksiyon Parkı!
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in Gebze’yi cazibe merkezi haline getirecek olan projesi Eskihisar Macera Aksiyon Parkı; dağ kızağı, sportif faaliyet alanları ve doğal yeşilliği ile şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor.
Yaklaşık 103 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Eskihisar’daki Macera Aksiyon Parkı, bir parktan çok daha fazlası! Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in Gebze’yi cazibe merkezi haline getirecek olan projesi Macera ve Aksiyon Parkı; dağ kızağı, sportif faaliyet alanları ve doğal yeşilliği ile şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor. Binlerce metre kare yeşil alandan oluşan Macera ve Aksiyon Parkı, Gebzelilere farlı aktiviteleri bir arada sunuyor.

DAĞ KIZAĞI VE TIRMANMA KULESİ
Yeşillikleri içerisinde tüm aktiviteleri bir arada yapma imkanı sunan parkta, 510 metre uzunluğa sahip dağ kızağı bulunuyor. Yaklaşık 40 km hıza çıkabilen dağ kızağı ile Gebzeliler, oldukça güzel ve adrenalin dolu zamanlar geçirecek. Ayrıca adrenalin severler için yapılan Tırmanma Kulesi parkın en özel bölümlerinden biri olarak öne çıkıyor. Macera ve aksiyon parkurlarının içerisinde barındıran kule zirveye ulaşanlar için de harika bir manzara sunuyor.

ÇOCUKLAR İÇİN ÖZEL ALANLAR
Tüm yaş gruplarına hitap eden aktiviteleri bünyesinde barındıran Macera ve Aksiyon Parkı’nda çocuklar da unutulmayarak onlar için de özel alanlar oluşturuldu. Oyun gruplarının bulunduğu parkta, engelli vatandaşların ulaşımı da düşünülerek uygun şekilde dizayn edildi. Engelli çocukların da macera ve aksiyon parkında dolu dolu vakit geçirebilmesi için oyun grupları da özel olarak dizayn edildi. Parkta çocuklar için oyun guruplarının yanı sıra uçurtma alanları ve “Flora Bitki” tanıtım alanları da bulunuyor.Mehmet DK

3 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 16:03

Bayramoğlu-Darıca yolu üzerinden çektiğim karelerdir. Gebze ile çayırova nerdeyse birleşmiş olduğundan karelerde ikiside çıkmış olabilirler. O yüzden fotoğrafta neresi neredir diye tespit yapmam mümkün olmuyor.Ilk fotoğrafta, Darıca yolu üzerindeki aile mezarlığımız görünmekte, fotoğraflarıda ordayken çekmiştim.


(+)(+)(+)
sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler