Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sizce Şanlıurfa Türkiye'nin 3. büyük ili olabilir mi?
« önceki   123 ... 131415

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 15

Sizce Şanlıurfa Türkiye'nin 3. büyük ili olabilir mi?
Olur 15.9%  15.9%  [39]
Olamaz 84.1%  84.1%  [207]
Toplam Oy : 246

Misafir 552

5 ay önce - Pts 26 Hzr 2017, 21:01

Urfa nufusu ile 3 degil 2 bile olur 2050 ankarayida gecer nufus bakinindan nufus gelismislik degilki bence geri kalmislik bende urfaliyim izmirle kiyaslanmis sacmalik 5 sene kaldim izmirde istanbulu bilmem ama turkiyenin en guzel illerinden ilk siralarda aliagadaydim denizi var ormani var is var arabam altinda hafta sonu foca dikili cesme bergama ayvalik edremit midilli burhaniye urla izmir manisa odemis didim say say deniz desen deniz dag desen dag orman desen orman kayak desen kayak magalini at arabaya cik sehir disina heryer senin yazi adana antalya gibi degil esinti var denizden karadan adana antalyaninin yaz mevsimi anlatilmaz yasanir izmirin kisi sert degil 2013 beri ankadayim mecburiyetten tabiki acaib bir sehir alisamadim ve sevmedim nufusu 5. 5 milyon olmusta baskentmiste olmus ne olmus hicbirsey yok hertaraf tas beton alisveris merkezini gezsen ne olacak sehrin yarisi daga kurulmus tabi ben dagda oturuyorum yani namak merkez ilce resmen dag durmadan in cik yol desen yol yok ana yolar disainda yolar yilan gibi kivrik inisli cikisli bozuk yollar piknik yapayim dersen ankarada uc bes yer var mamakta mavi gol var yazin haftaxsonu gidersen adim atacak yer yok gezilexek bir yer yok kizilayda hicbirsey yok 6 aydir kizilayi gormuyorum isim duserse gorurum ulus gormek istemiyorum yani urfayla ankarayi karsilastirabilirsiniz

Misafir 7e5

3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 20:41

olur

sayfa 15
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 131415
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET