Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
sakirabi
10 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 02:26

Alıntı:
Başbakanın emriyle 9 tane masum gence binlerce kişiyle saldırmanın kahramanlık neresinde?"

Bu sözleri söyleyebilen Bir Milletvekiline, bizlerden kesilen Vergiler ile ödenen Maaşında
kuruşum var ise haram zıkkım olsun diyorum.

Hayatını kaybeden Vatandaşlarımıza Allahtan rahmet,
Yaralı Vatandaşlarımızada acil şifalar dilerim.

Reklamesut

10 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 04:05

Hedefi iyice şaşıran teröristler artık köylü, asker demeden önüne gelene kurşun sıkıyor. Bu saldırıların DTP'yi kamuoyu nezdinde zor durumda bırakması gerekirken parti başkan yardımcısının yaptığı abuk sabuk açıklamaya oldukça şaşırdım doğrusu.

Birileri kızmaya başladı... Anlaşılan bunlar pkk son çırpınışları.

Fatih Can
10 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 08:52

Hakka yürüyenlere Allahtan rahmet diliyorum. Sivil, silahsız insanlara kadar ilerleyebildiyse artık bu hainler, TSK nın olayı daha farklı bir şekilde ele alması gerekiyor.

Buradaki vatandaşlarımız da Kürt kökenli ve görüldüğü gibi terör onları da vuruyor artık buradaki vatandaşların hepsinin teröriste maddi manevi siyasi tüm desteğini çekmesi gerekmektedir.

ziya güney
10 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 16:32

Büyük bir üzüntü ve acı ile görüyoruz ki Güneydoğu Bölgemizdeki ayrılıkçı terör başta kahraman mehmetçiklerimiz olmak üzere her türlü güvenlik güçlerimizi şehit etmeye hatta son olayda olduğu gibi masum sivil halkın çoluk çocuk demeden canını almaya devam ediyor..

Diğer taraftan da TSK nın terör yuvalarını vurmak için Kuzey Irak'a girmesi çeşitli siyasi oyunlarla engellenirken PKK nın svil uzantısı konumundaki DTP parti yöneticileri ve Milletvekilleri yandaşı terör örgütüne destek vemekten de geri kalmıyor..

Her Türk vatandaşının vicdanını sızlatan sabrını taşıran bu gelişmeler karşısında siyasi otorite AB ve ABD den gelecek baskılara, demokrasi ve insan hakkı nutuklarına, bunlara içerden katılacak malum koroya aldırmadan TBMM sinden bölgede Sıkı Yönetim İlan edilmesi için yetki almalı ve derhal uygulamaya koyup TSK yı tam yetki ile görevlendirmelidir.

Bugün geldiğimiz noktada ülkemizin çok fazla alternatifinin kalmadığını düşünüyorum..

Bu konuda gösterilecek ihmal ve gecikmelerin ileride başımıza daha büyük belalar açacağı unutulmamalıdır.

sinan uğurlu
10 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2007, 03:16

Biz bu şerefsizlerin kökünü kazımak için bir yerlerden olur beklediğimiz sürece daha çok şehit veririz. Bari biz bu alçaklara ve yandaşlarına kinimizi ve nefretimizi kusalım ki belki ABD'den önce bizi duyarlarda bir şeyler yaparlar.

'' Dağdaki gençlerin üzerine yüzlerce Asker yolluyorlar '' diyebilen ve bu zihniyeti hala konuşturan herkesi nefretle kınıyorum.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET