Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir 39c

8 ay önce - Pts 10 Nis 2017, 15:19

Ben inceledim bencee geleceğin çukur ambarı olacak

Atilla A
8 ay önce - Pts 10 Nis 2017, 21:59

Yok artık, çukurambar kadar değil.

Misafir 05d

8 ay önce - Sal 11 Nis 2017, 02:07

he cukurambar olacak hep buralar. bizde trilyoner olcaz. evlerimizi "burasi angaranin ikinci cukurambari oldu gardas. trilyonlar isteruk" deyip satcaz. bu ruyada bile olmaz. hic gulecegim yoktu. azcik yavas sallayin arkadaslar. sonra sert dusersiniz. bu saatten sonra ankarada hicbir yer cukurambar-oran ikilisini gecemez. yaklasamaz bile. oralardaki fiyatlardan haberiniz var mi? nextlevel da 1+1 lere 1 trilyon diyolar. 3-4 trilyona daireler var nextlevelda. cukurambar oran ikilisini bir tek incek yakalar. üçlü olurlar ve bidahada bu durum asla degismez. ovacik 2099 yilinda bile bugunun cukurambarinin yarisi kadar bile olamaz.

Misafir cdb

7 ay önce - Çrş 26 Nis 2017, 14:40

gamador aş kendini anlaan bi metin yazmış,bukadar amatörce bukadar saçma bi metin yazılırmı ya,taşpınar da sanki lg,samsung,tefal kendi malıymış gibi yazmış:Dadamlar sana sat diye vermiş çeyrek asırlık şirketin birtane adı duyulmuş projesi varmı hani nerde,bide asır demişler kulağa daha abartılı gelsin diye taşpınarlarda mebuskent denilen köydeki 7-8 ortakdan birisiymiş,ha orasıda halen teslim edilmemiş iki tepenin arasına çukura yapıcakları evlere dünyanın parasını istiyorlar,ayıptır ayıp,alan vasada şaşırıyorum gerçekten.

Misafir ce3

7 ay önce - Çrş 10 May 2017, 20:09

Bulvar üzerindeki proje ne zaman hayata geçecek acaba

Misafir 9b3

1 ay önce - Cum 03 Ksm 2017, 18:12

Bu bölgeden daire alanlar çok karı çıkacaktır çünkü 3 veya 4 sene sonra fiyatlar 3 e katlayacak

Mahmut83
3 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 19:23

selam arkadaslar.
Gamador bulvar hakkinda bilgisi olan varmi??
Ordan bi konut almayi düsünüyorum.
Sizci iyi bir yatirimi??

Omercıtak
3 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 19:42

Sayın mahmut83 öncelikle karar sizin olmakla birlikte bölge gelişme aşamasında malumunuz. Ortaya oturaklı fonksiyonlu akıllı bi şehir çıkacak bir iki yıl sonra. Bu fiyatlar bölge için şuan fırsat fiyatları olabilir. Selamlar..

veysel döker
3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 09:13

Alıntı:
Bu bölgeden daire alanlar çok karı çıkacaktır çünkü 3 veya 4 sene sonra fiyatlar 3 e katlayacak

3 olur mu dalga mı geçiyorsunuz en az 7'ye katlayacak

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet