Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 462
smtcglr

1 ay önce - Çrş 15 Ksm 2017, 09:38

Kim ne derse desin 20 tl yapıp 2000 kişi geleceğine 10 tl den 4000 kişi gelsin bence daha iyi.

Kuzey555
1 ay önce - Çrş 15 Ksm 2017, 10:24

4000 den fazla kişi geleğine eminim yani her türlü kulüp de kazanıyor seyircide fiyattan memnun oluyor her iki tarafta kar da bu durumda

yalcinn

1 ay önce - Çrş 15 Ksm 2017, 11:24

AVM si acik olsaydi filet fiyatlari kendiliginden duserdi .

Kuzey555
1 ay önce - Çrş 15 Ksm 2017, 11:43

Bilet fiyatları açıklandı maraton hala 20 lira ben burdan şunu çıkarırım bu insanlar bizim maça gelmemizi istemiyorlar ki düşürmüyorlar yarın öbür gün Allah korusun düşmeye oynarsak geçen sene olduğu gibi 1 liraya düşürdükleri zaman biz ne kadar sövsek haklıyız işine geldiğin zaman taraftarı yala sonra görmezden gel haysiyetsiz bunlar

yalcinn

1 ay önce - Çrş 15 Ksm 2017, 16:50

Taraftar gruplari kale arkalarina da gecebilir . Eski statta da bu boyleydi

suleyman 55

1 ay önce - Çrş 15 Ksm 2017, 17:03

Bilet fiyatlarini bilerek ucuzlatmiyorlar . Ucuz oldu mu iti kopugu , taskinlik yapani da geliyor , sonra da ya saha kapatma cezasi ya da stat hasilatinin 2 kati para cezasi geliyor . Ucuz biletin kulupe zarari cok . ( Tabii ki bu yoneticilerin bakis acisi ) .

miracle55
3 hafta önce - Cmt 18 Ksm 2017, 13:50

(+)

sbaylan55
3 hafta önce - Cmt 18 Ksm 2017, 15:25

Aralıklar kirmizi kalsaymis iyiymis

Ahmed Bayezid
3 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 15:05

Saha zemininde yine hasarlar var.Takım da ruh yok feri gitmiş bunların.Yüreyecek halleri kalmamış.Bu haftaya kadar saha zemin sorunu yine giderilemedi.Bir de samaras çok iyi oynuyor diyenler vardı rize maçında.Arkadaş ya ben yanlış görüyorum ya da algı yapıyor millet.

Samaras ın ahı gitmiş vahı kalmış 90. dk da kaçırdığı pozisyon son haftaların en net pozisyonudur bütün liglerde.

- İlk maçını sen yapmamışsın süper kupa maçı oynanmış.
- Borcu azaltıcam ama Daha iyi takım kurucam demişsin oyuncular geçen senekinden daha fazla para alıyor.Karşılığını göremiyorsun.
- Yönetim zaten yönetemiyor.Siyasilerin elinde.

Felaket tellallığı yapmıyorum ama sorunları tesbit edip istişare lazım.Hani şöyle bir durumda var kurtarıcaz dedikçe takım daha da borca girecek ve durum daha kötü olucak.
Mevcut kadro ya adam olacak ya da adam olcak başka çaresi yok.Sene sonuda kongreye gidilir artık.

İlk yarı yı ben gözden çıkardım.Maalesef takım böyle devam ederse lig sonu yine kümede kalma mücadelesi verebilir.

wow16
3 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 15:14

Güzel stad

sayfa 462
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET