Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kilis - Özel Halk Otobüsleri
« önceki   12

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Misafir e4e

11 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 16:58

Kilis halk otobusunde esyi unutum nasili yardimci oluriusun

SERDAR OZAN
11 ay önce - Pzr 19 Ksm 2017, 01:12

Lütfen anlayabilen birisi varsa esyinin ne olduğunu yazabilir mi? Yahu hadi olur olmaz mesajlar yazıyorsunuz bu siteye anladık da bari düzgün bir Türkçe ile yazın şunları.

Eğer unuttuğun şey eşya ise, bizler sana yardımcı olamayız. Bence sen Kilis Belediyesi'ne ya da halk otobüslerinin odasına filan başvur misafir. Bu arada Türkçe'yi de öğrensen iyi olur. Başvurduğun yerde de yazdığın gibi konuşursan kimse ne dediğini anlamaz misafir.

Misafir e8e

9 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 14:21

Çengel e giden dolmuslarin saatlerini yazar misiniz

Misafir 4f3

1 ay önce - Prş 23 Ağu 2018, 16:54

Telefon numarasini verirmisiniz

sancak79
1 ay önce - Pzr 02 Eyl 2018, 10:21

Alıntı:
Kilise bir ay önce misafir olarak geldim sık sık dolmuşa biniyorum. Dolmuş şöförlerinin eğitilmeleri taraftarıyım özellikle yaşlı şöförler yolcuyla çok çirkin ve kaba şekilde tartışmaya giriyorlar Kilise hiç yakışmıyor.

Kullanmıyorum içeride neler oluyor bilmiyorum lakin 65 yaş üstü vatandaşlara ellerinden geldiğince almadıklarını duyuyorum .

Misafir fe5

2 hafta önce - Sal 25 Eyl 2018, 12:28

Annem sakat kartı olmasına rağmen ücret istiyorlar ve yaşlı olduğu için bazen almadan gidiyorlar yetkililerin bir an önce bunlardan ilgilenmesi lazım sadece benim için değil bunu herkese yapıyorlarmış bu konuyu herdem bilsin

sancak79
2 hafta önce - Çrş 26 Eyl 2018, 07:24

Alıntı:
Annem sakat kartı olmasına rağmen ücret istiyorlar ve yaşlı olduğu için bazen almadan gidiyorlar yetkililerin bir an önce bunlardan ilgilenmesi lazım sadece benim için değil bunu herkese yapıyorlarmış bu konuyu herdem bilsin

Sevgili misafir bu sorunu belediyeye iletmen halinde ilgilenip bu haksız durumu yapanlara cezasını verirler.

Misafir e66

2 hafta önce - Çrş 26 Eyl 2018, 20:44

Peki bu otobusler sehitkamildende geçiyor mu mesela sultana hastanesi çevresinden. Bide en geç saat kaça kadar hizmetteler?

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM