Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Erzurum Haberler & Sohbet
« önceki   123 ... 49505152   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 50
Eren Aksoy 25

1 yıl önce - Cmt 18 Ksm 2017, 22:26

Alıntı:

Bugün havalimanından şehire gelirken tabiki servisleri kullanacak idik. Ancak otobüsler değişmiş. Ankaradaki gibi büyük otobüsler gelmiş. Çok şık duruyordu.

Mahmut Bey, otobüsler nereye gelmiş anlayamadım?

mahmut11
1 yıl önce - Cmt 18 Ksm 2017, 22:38

Kusura bakmayın. Tuşlu bir telefondan yazmıştım bu mesajı. Şimdi düzeltmektense yeniden yazayım.

Bugün Erzurum Havalimanı'na indik. Büyükşehir Belediyesi'nin servislerine binecektik. Ancak her zaman verdikleri körüklü mercedes araçlar yerine büyük ve üzerinde Erzurum Büyükşehir Belediyesi Havalimanı Aracı yazan otobüslerden vermişler.

Marka model anlamam. Boyut olarak otobüsler böyleydi ve beyaz renkliydi.

Eren Aksoy 25

1 yıl önce - Cmt 18 Ksm 2017, 22:43

Anladım Mahmut Bey, bilgilendirme için teşekkürler.

mahmut11
11 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 04:09

Bugün sabah 09:30'da Narmanlı Cami önünden yürüyeceğiz.

Kudüs için. #FreeJerusalem

Misafir fb0

10 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 13:33

Erzurum’da ‘Su Böreği Fabrikası’nın açılışı yapıldı. Fabrikada yapılan börekler şoklanarak Erzurum’dan yurt dışına gönderiliyor.

Esnaf Serkan Akköse, 27 bayana iş istihdamı vererek Erzurum’da ilk kez ‘Su Böreği Satış Fabrikası’nı kurdu.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ile çok sayıda davetlinin katılımı ile açılışı yapılan fabrika satış mağazasında ilk gün yoğun sipariş ilgisi ile karşılandı.

Erzurum’da su böreği sektörünün en büyük tedarikçilerinden biri olarak faaliyete başlayan genç girişimci iş adamı Serkan Akköse, “Erzurum’un damak lezzeti su böreğinin yurt dışından dahi sipariş edilmesine tanık olunca, su böreği fabrikasını açmaya karar verdim. Şu anda tecrübeli 27 Erzurumlu bayanın görev yaptığı fabrikada tamamen hijyenik ortamda açılan yufka ile hazırlanan Erzurum Su Böreğini siparişlerin yanı sıra bir börek alana bir böreği de yanında ikramımız olarak sunuyoruz. Aynı zamanda Erzurum Derneklerimizden gelecek talep karşısında indirimli fiyat uygulamasını da uygulayarak satış yapacağız” dedi.

Erzurum’a su böreği fabrikasının kazandırılması adına İş Adamı Serkan Akköse’ye teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen de, “Memleketin yerlisi hem iş istihdamına hem de yerli damak tadı su böreğini Erzurum dışına şoklayarak ticaretini hayata geçirmesi ülkemiz adına önemli kalkınma hamlesidir. Bu gibi iş istihdam fabrikaların sayısının artmasını temenni ederek, hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu. İHA

FatihEfe25

10 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 01:09

Eren Aksoy 25

9 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 13:49
Şehidimiz Var

Zeytin Dalı Harekatında Hemşehrimiz Uzm. Çvş. Halil Ibrahim Aygül şehadete ermiştir. Şehitlermize Allah’tan rahmet ailelerine başsağlığı dileriz.
Mekanın Cennet Olsun Dadaşım..

hakanmoglu

9 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 14:20

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah Türk Milletinin başı sağolsun..

Eren Aksoy 25

9 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 23:51
Şehidimiz Var

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen 'zeytin dalı' operasyonunda Erzurumlu Piyade Teğmen Ahmet Aktepe şehit olmuştur. 1986 doğumlu şehidimiz evli ve 1 çocuk babası. Tortum Şenyurt nüfusuna kayıtlı Şehidimize Allah’tan rahmet ailesine başsağlığı diliyoruz... Cenazesi Salı Günü İkindi Namazına Müteakiben Lalapaşa Camii'nden kaldırılacaktır.

Fuat Kağan
8 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 20:38
Erzurum hakkında

İnşallah doğru yerde paylaşıyorumdur. Erzurum hakkında sabah gazetesi yazarlarından görüşler. https ://m.sabah.com.tr/magazin/2018/03/06/dogunun-yukselen-yildizi-erzurum/amp

sayfa 50
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 49505152   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET