Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Manisaspor
« önceki   123456789

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 9
Karaman Ahmet
2 yıl önce - Prş 16 Hzr 2016, 21:55

Cati direkleri cikilmis kale arkalarinada catiyi yapsalar artik.

Köselere tribün yapmaya gerek yok, cam duvar yapsalar, kale arkalarinin catisini yapsalar yeter.

Devlet bu stadada el atmali.


Misafir 368

1 yıl önce - Cmt 18 Ksm 2017, 07:05

Manisaspor Kulübünden yapılan yazılı açıklamada, FIFA Uyuşmazlık Çözüm Kurulundaki ihtilaflı Ariza Makukula dosyası nedeniyle, FIFA Disiplin Komitesi tarafından kulübe 2017-2018 sezonu için 6 puan silme cezasının uygulandığı belirtildi.

FIFA tarafından 10 Kasım Cuma günü puan silme cezası uygulanacağı kararının kulübe tebliğ edildiğinin bildirildiği açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kararın tebliğinden itibaren davacı vekiliyle yapılan görüşmeler neticesinde, kendisiyle 2018 Mayıs ayını da kapsayacak bir anlaşma yapılmıştır. Buna müteakip davacı vekili FIFA’daki gerekli mercilere cezai yaptırımdan ve puan tenzil taleplerinden vazgeçtiklerine dair bir talep yazısı göndermiştir. Kamuoyunun da malumu üzere 2016-2017 sezonunda Elazığspor Futbol Kulübü de benzer bir ceza ile karşı karşıya kalmış, puan tenzil cezası TFF tarafından uygulanmış fakat neticesinde kulübün haklılığı ispatlanmış olup puan tenzil cezası hem FIFA hem TFF tarafından geri çekilmiştir. Bu itibarla belirtmek isteriz ki; her ne kadar puan tenzil cezası TFF tarafından uygulanmış olsa dahi, süreç devam etmekte olup kulübümüz tenzil edilen 6 puanın iade edilmesi noktasında hukuki girişimlerini devam ettirmektedir."

Daha önce TFF Lisans Kurulu tarafından 3 puan silme cezası uygulanan Manisaspor'un cezası toplam 9 puana çıktı. Ligde ilk 11 haftada 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 7 yenilgi alan Grandmedical Manisaspor, aldığı cezalar nedeniyle 1 puanla son sırada yer alıyor.


Misafir ad2

1 yıl önce - Cmt 18 Ksm 2017, 14:53

Olacağı buydu ne yazık ki yabancı futbolcu hayranlığından Türk futbolu battı bana göreMisafir abb

1 yıl önce - Cmt 18 Ksm 2017, 15:00

Puanı 4 e yükseldi...

Mehmet DK

1 yıl önce - Cmt 18 Ksm 2017, 15:08

Alıntı:
Olacağı buydu ne yazık ki yabancı futbolcu hayranlığından Türk futbolu battı bana göre

Bu durum sadece bizim takımlar için geçerli bir uygulama değil,Dünya'daki futbol takımlarının oyuncularına baktığımızda bunu açıkca görebiliriz. Futbol zaten bir spor dalı olmaktan çıkıp para kazanılan bir sektör haline dönüşmüş durumdadır ve gittikçe mafyanın eline geçmiş olmaktadır. Buna en taze örnek, Dünya kupasının Katar'a nasıl verildiğidir,ki burada bazı yönetici konumundaki insanlara oy başına bir milyon US Doları rüşvet ödenmiş olduğunun ortaya çıkmış olmasıdır... O yüzden, bizdeki yabancı oyuncuların çoğalmış olmasını pek kafaya takmamak gerekir... Ya bu durumu kabul edip futbolu izlemeye devam edeceksin,ya da bırakacaksın.Kimse kimseye zorla birşey yaptırmıyor neticede..Mehmet BLC
2 ay önce - Cum 21 Eyl 2018, 22:26

Alıntı:
Manisaspor’un kasap borcu, kupalarına haciz getirdi

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Manisasapor’un kupalarına, bir kasap esnafı tarafından geçmiş yıllardan kalan et ürünleri borcu nedeniyle haciz konuldu.

Süper ligden düştükten sonra maddi sıkıntılarla boğuşan Manisaspor’da, geçmiş dönemlerde kazanılan şampiyonluk kupaları bir kez daha haczedildi. Bir kasap esnafına 161 TL’lik et ürünü borcu nedeniyle yapılan haciz işleminde, Manisaspor’un müzesinde bulunan kupalara değer biçilerek haciz konuldu. Kulüpten alınan kupalar, yediemin deposuna kaldırıldı. Kupaların, borçların ödenmesi için verilen süre içinde ödeme işlemi yapılmazsa açık attırmayla icra dairesine satılacağı öğrenildi

...


Kaynak

Selçuk, Caner, Arda gibi futbolcuların zamanında top koşturduğu Manisaspor, bir kasap borcunu dahi ödeyemeyecek duruma gelmiş.

Çok üzücü bir durum.


ahmetsever
2 ay önce - Cum 21 Eyl 2018, 22:37

Futbol Asla Sadece Futbol Değildir cümlesi günümüzde da çok geçerli olmaya başladı.

Sadece futbol oynamak değil, kulüpleri ekonomik olarak iyi idare etmeyen/edemeyen kulüplerin akıbeti maalesef Manisaspor gibi oluyorsayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET