Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Haberler Duyurular
« önceki   123 ... 166167168169   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 167
serkan33

4 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 19:24

CHP’nin Büyükşehir adayı olacağı söylenen eski hakem Selçuk Dereli seçim çalışmalarına hızlı başladı, bugün bir çok kurumu ziyaret etmiş, onlardan biriyle ilgili paylaşımı aşağıda

exxon
4 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 19:26

Ocak ayından itibaren tüm partilerde seçim çalışmalarının başlayacağını düşünüyorum.Zira 15 ay kalmış oluyor yerel seçimlere.

sercanmer
4 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 21:26

Selçuk Dereli mi

önery

4 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 21:49

Hakemler genelde başka bir meslek sahibi olur. Buna dayanarak profilini inceledim. Mesleği hep sporla alakalı şeyler... belediyeceilik olarak Şehir yönetimi adına hic bir tecrubesi olmayan bu kişinin mersin gibi milyonluk bir şehre başkan adayı olması pekte umut verici değil benim gözümde...
Keşke önce küçük ilçelerden başlasaydı...

UğurÖz
4 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 21:53

Kılıçdaroğlu'nu anlayamıyorum. Umarım ilçe için düşünüyordur. 18 yaşına basan gençler bu adamı tanımaz, 60 yaş üstü hatırlamaz. 50 yaş kısmı bu ne anlar deyip oy vermez. Başka parti sırf Mersini alabilmek için Bakan koyacak bunlar hakem koyuyor. Biri şaka desin.

serkan33

4 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 21:53

Chp'nin düşündüğü başka bir isim olan İstemihan Talay'dan kat kat iyidir bence, artık genç biri olsun, bu yaşını almışlar da vizyon diye bir şey yok (Eskişehir'de Yılmaz hocayı tenzih ederim, o ayrı bir dünya bambaşka bir adam)

sercanmer
4 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 22:20

CHP.nin adayı selçuk Dereli olursa, AK Parti kesin alır Büyükşehiri.

exxon
4 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 22:26

Tahminimce bence ilçe belediyelerinden birine aday olacak

serkan33

4 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 22:33

İlçe değil büyükşehir adayı düşünülüyor, öbür düşünülen de İstemihan Talay. Serdal Kuyucuoğlu'da niyetli ama ona vermezler adaylık, daha kendi sayfasında yaptığı oylamada bile oy veren yok kendisine bence hiç heveslenmesin Ha bir de Vahap Seçer'in de adı geçiyor ama boş o da. Şimdilik en güçlü iki aday bahsettiğim kişiler, bu arada Selçuk Dereli Chp Çankaya İlçe Başkanı.

UğurÖz
4 hafta önce - Cmt 18 Ksm 2017, 07:16

Mersin öyle bir yer ki hiç bir şehire benzemiyor. Her ilçenin sempati beslediği taraflar var. Mesela Gülnar,Erdemli gibi yerlerde oturanlar Bahçeli yüzünden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve partisine yönelebilirler. Bunları görmedikten sonra bu adam Ana Muhalefet Başkanı olsa ne yazar!

Zaten geçen seçimde sana ders verdiler bize sağlam isimlerle gel diye.

Birde en azından Kocamaz'ın iktidar ile samimi ilişkisi var istediği izinleri alıyor. Fakat artık Mersin'de iktidar partisini deneme tarafı geldi. Yeter artık alt yapı sorunu, işsizlik, trafik. Yapamıyorsan git emekli kuyruğuna gir!

sayfa 167
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 166167168169   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET