Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
tarzanlar
11 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 17:35
Manisa Alaşehir Alzheimer Rehabilitasyon Merkezi(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)


Burç

11 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 18:55

Alzheimer rehabilite edilemiyor ki?
"Alzheimer hastaları için bakım evi" gibi bir isim olabilirdi.


tarzanlar
10 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 20:59

Alaşehir Belediyesi'nden Alzheimer Danışma Merkezi
Alaşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Alzheimer Hastalığı Danışma Merkezi ile hasta ve hasta yakınları sosyal yaşama katılmaları sağlanıyor.(+)


Alaşehir'imiz Alzheimer merkezine kavuştu. Alzheimer hastalığına yakalanan kişileri hem de hasta yakınlarını oldukça yıpratan bir sürece sebep oluyor. Bu anlamda hasta ve yakını için verilecek her destek, altın değerinde. İşte bu ihtiyaca kulak veren Alaşehir Belediyesi de Alzheimer Merkezini hizmete sundu.

Alaşehir Belediyesi Alzheimer hastalarının sosyal yaşama katılmalarını sağlayacak yeni bir projeyi hayata geçirdi. Yapımına geçtiğimiz aylarda başlayan Alaşehir Belediyesi Alzheimer Merkezimizin ücretsiz hizmetinin ilk günü 18.12.2017 tarihinde hasta yakınlarını bilinçlerdirmek ve değerlilerini emanet edeceği personeli daha yakından tanımak için bir araya gelindi.

Uzman Gerentoloğumuz İpek Mutlu , Psikolog Gülin Beşikçioğlu ve Sosyolog Hakan Turan nezaretinde Alzheimer tedavi merkezimizi gezen aileler böyle bir merkezi Alaşehirimize kazandıran Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban'a çok mutlu olduklarını ve teşekkürlerini ilettiler.

Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, “Alzheimer ciddi bir hastalık. Alaşehirimizin nüfusunun bir kısmını yaşlı vatandaşlarımız oluşturuyor. Yaşlı vatandaşlarımızın yaşamla olan bağlarını güçlendirmek ve sosyalleşme dönemlerini uzatmak istiyoruz, bunun için çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarımızdan biri de Alzheimer Merkezi Hastalık süresinin uzatılması ve ailelerin bir şekilde nefes almasını sağlayacak bir sistem oluşturmaya çalıştık. Bu tür merkezlere çok fazla ihtiyaç var. Umarım bu proje başka yerlere de örnek olur ve çoğalır.” dedi.


tarzanlar
9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 17:40

ALAŞEHİR BELEDİYESİ ALZHEİMER HASTALIĞI VE DANIŞMA MERKEZİ İLK MİSAFİRLERİNE KAVUŞTU(+)

(+)

(+)

(+)

(+)


Alaşehir Belediyesi alzheimer hastalığı ve danışma merkezi dün itibarıyla hastalarımızı ücretsiz servisimizle evlerinden alıp ve eğitimli personelimizle ilk zamanlar hasta yakınlarından bir kişi nezaretinde Alaşehir Belediyesi alzheimer hastalığı ve danışma merkezimiz misafirlerine kapılarını açtı.

Alaşehir Belediyesi alzheimer hastalığı ve danışma merkezimizden hizmet alabilmek için Bulaşıcı hastalığı olmadığına dair sağlık raporu ilgili uzman hekim tarafından düzenlenmiş Demans ve Alzheimer hastası olduğuna sağlık kurul raporu ( tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış olması gerekmektedir.)

Alaşehir Belediyesi Alzheimer Hastalığı ve Danışma Merkezimizden yararlanan vatandaşlarımız için tamamen ücretsiz olup irtibat ve gerekli detaylı bilgi için ;

Alaşehir Belediyesi : 444 8 653

Alaşehir Belediyesi : Alzheimer Hastalığı ve Danışma Merkezi: 0236 654 31 86


Misafir 297

9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 18:07

Hayırlı olsun Alaşehir'e Alaşehir yaşanabilir bir kent olma yolunda hızla ilerliyorMisafir 61e

3 ay önce - Sal 03 Tem 2018, 18:24

Manisa merkez servisiniz varmi bakiminiz ucretlimi bilgi verirseniz sevinirim tesekkurler

Misafir 3c5

3 ay önce - Sal 03 Tem 2018, 23:56

Alaşehir dışında yatılı hasta kabul ediliyor mu ücretlimi ücretliyse ne kadar teşekkürlercevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET