Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Düzce - Belediye Otobüsleri
« önceki   12

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
aliserdar

6 yıl önce - Cmt 24 Ksm 2012, 13:49

Şoför telefonda mı?

omerkan
5 yıl önce - Çrş 03 Tem 2013, 10:41

http://www.oncurtv.com/haber/DOGALGAZLI-ERGUVANLAR/64074

Yeni otobüs alımı yapılmış. Bunların markasını bilen var mı?


Berktuğ
site denetçisi

5 yıl önce - Çrş 03 Tem 2013, 11:38

Linkteki araçlar TCV Karat L CNG'dir. Düzce'ye hayırlı uğurlu olsun.onurnazliaka
5 yıl önce - Sal 07 Oca 2014, 09:38

 
(+)


onurnazliaka
5 yıl önce - Cum 21 Şub 2014, 00:55

 
(+)


 
(+)
Misafir 9a1

3 yıl önce - Sal 11 Ağu 2015, 17:46

Alıntı:
KONURALP´DE YENİ OTOBÜSLER SEFERDE OLACAK

Düzce Belediyesi, Konuralp - Düzce Üniversitesi ve Merkez arasındaki bağlantıyı kesintisiz şekilde sağlayacak otobüs güzergah ve hatlarını belirledi. Hazırlanan master plana göre otobüsler 12 metre uzunluğunda yeni otobüslerle değiştirilecek.

Düzce Belediyesi 2015-2016 eğitim öğretim yılı başlamadan özellikle Konuralp ve çevresine başlayan hareketliliğe otobüs hatlarını düzenlemeyle başladı. Ulaştırma Müdürlüğü, Konuralp ve Merkez arasındaki bağlantıyı sağlayan Özel Halk ve Beçi Kooperatifi otobüslerinin tek tipleştirilmesi için harekete geçti.

Bir süredir Düzce'de düzenlenen "Ulaşım Master Planı Toplantısı" ve devamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile İETT ekiplerinin de dahil olduğu şehir içi hat düzenleme ve yenileme görüşmeleri sonuçlarını vermeye başladı.

Özellikle Konuralp'de Düzce Üniversitesi ana kampüsü ile araştırma hastanesinin yer alması ve yolcu trafiğinin yoğun olması bu bölgede yaşanan ulaşım sorunlarını sık sık gündeme getiriyordu.

Bu çerçevede başlatılan ulaşım planı hazırlama çalışmaları Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş başkanlığındaki heyetin İETT ile yaptığı görüşmeler ile hazırlanan "Ulaşım Master Planı" ile çözüme kavuşuyor.

Ulaştırma Müdürü Murat Gülmez, yaptığı açıklamada hazırlanan plan hakkında bilgiler vererek "sorunların asıl kaynağını oluşturan ve ulaşım sisteminde çarpıklığa neden olan Beçi Kooperatifi otobüslerinin yenilenmesi konusunda hat üzerinde çalışan şoförlerle anlaşma sağladık. Bu kapsamda şoförlerin tamamı otobüsünü yenileyerek Özel Halk Otobüsü hizmetimizle aynı kaliteye taşıyacak. Ayrıca biz de Düzce Belediyesi olarak yeni eğitim öğretim yılı başlamadan Konuralp'de düzenlediğimiz otobüs hatlarına 12 metre uzunluğunda yeni halk otobüsleri koyacağız. Çok kısa sürede merkez ve çevresinde ulaşım sorunu kalmayacak" dedi.


Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Cmt 21 Ksm 2015, 00:50

OTOKAR, DÜZCE’YE 34 ARAÇ TESLİMATI YAPTI
Alıntı:
Otokar, Düzce’ye 34 Araç Teslimatı YaptıOtokar, Düzce Belediyesi'nde üniversite ile merkez güzergâhı arasında hizmet verecek 34 adet Sultan City teslimatını geniş katılımlı bir törenle Düzce Beçi Kooperatifi’ne gerçekleştirdi.Otokar’ın, Türkiye’nin en çok tercih edilen küçük otobüsü Sultan serisi Türkiye'nin dört bir yanında yerini almaya devam ediyor. Sahip olduğu Ar-Ge merkezi ile turizm sektörü için ürettiği araçlarda konfor, üst düzey güvenlik ve ekonomiyi bir arada sunan Otokar, Düzce Beçi Kooperatifi’nin 34 adet Sultan City teslimatını gerçekleştirdi. Araçlar, Düzce merkez ile Düzce Üniversitesi arasındaki ulaşımın daha hızlı ve konforlu bir şekilde sağlanması amacıyla kullanılacak.Otokar Yetkili Bayisi Enke Otomotiv tarafından yapılan satışın teslimat törenine Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Milletvekilleri Fevzi Arslan, Faruk Özlü, Ayşe Kesir, Düzce Beçi Koop. Başkanı Yılmaz Akgünoğlu, Enke Otomotiv Satış Müdürü Tuncer Erten, Enke Otomotiv’in sahibi Kerim Çivelek ve Otokar Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz katıldı.

Otokar güvencesiyle üretilen Sultan City'nin üst düzey konforu, her türlü koşulda sağladığı üstün yol tutuşu, 2. elde değerlerinin yüksek olması ve satış sonrası hizmetleriyle sektördeki en çok tercih edilen araçlardan biri olduğunu belirten Otokar Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz, gerçekleşen teslimatla ilgili olarak şunları söyledi:"Düzce ulaşımında yüksek yolcu kapasitesi, düşük yakıt tüketimi, güçlü performansı, düşük işletme giderlerine sahip Sultan City ile yeni bir dönem başlıyor. Düzce halkına daha iyi hizmet etmek için filosuna 34 adet Sultan City katan Düzce Beçi Kooperatifi'nin Otokar'ı tercih etmesinden büyük mutluluk duyduk. Yeni araçların Düzce halkına, Belediye'ye ve Beçi Kooperatifi'ne hayırlı olmasını dileriz.”

Kaynak: http://www.tasimacilar.com/otokar-duzceye-34-arac ...17564h.htm

Düzce'ye hayırlı uğurlu olsun.


Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Cum 17 Ksm 2017, 15:09

CNG'Lİ OTOBÜSLER DÜZCE'DE
Alıntı:
Düzce Belediyesi toplu taşıma filosuna CNG’li otobüsler eklemeye devam ediyor.Düzce Belediyesi tarafından, yolcu taşımacılığında kullanılmak üzere bir süre önce alınan doğalgaz (CNG) yakıt sistemi olan 13 yeni otobüs İstanbul’dan Düzce’ye ulaştı. Yeni gelen 13 CNG’li otobüslerin 8 tanesi 12 metre boyunda, 5 tanesi 18 metre boyunda, körüklü olmak üzere hizmete girecek.

Rahat, güvenli ve temiz yakıtlı olarak gelen CNG’li otobüsler, Düzce’nin her kış boğuştuğu hava kirliliğine karşı yürütülen çözüm odaklı çalışmaların da bir halkası olacak. Bu doğrultuda, ısınmada olduğu gibi ulaşımda da doğalgaza geçilerek, kirliliğin en aza indirgenmesi hedefleniyor. Yeni hizmete girecek doğalgazlı otobüslere yönelik şehir içi ulaşımındaki güzergahların belirlenmesi için de çalışmalar yürütülüyor.

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/cng-li-otobusler-duzce ...r-2408286/

Helâl olsun Düzce'ye hem Mercedes hem CNG'li aldılar. Bizim gibi TEMSA denen tenekelerden almamışlar hiç olmadı.sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara