Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsunda niçin geniş caddeler yok ?
« önceki   123 ... 192021

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21
emraltun

4 hafta önce - Prş 16 Ksm 2017, 21:32

Cağaloğlu bulvarı hakikaten rezalet. Gözleri kapalı mı çizdiler ne ettiler acaba? Hele tranvay yolu resmen ikiye böldü ilçeyi.

Misafir 482

4 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 08:05

Aynen tramvay atakumu ikiye böldü karşımda cami var yada bir mağaza oraya gitmem için üst geçit yada kavşağa yürüyüp gitmek gerekiyor o da bayağı bir zaman alıyor yaklaşık yarım saat gerisini sen düşün tam karşımda halbuki tamam hemen lap diye karşıya gecemeyelim lakin bazı araliklar geçitler buna benzer bir çözüm olmalı.iki durak arası gibi.

Haritaci

4 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 08:51

Misafir 85c

Alıntı:
100 seneyi askın eski imar planları üzerindeki ama doğru ama yanlış yapılaşmaları bir anda rehabilite etmek cok zor. Kasaba merkez mi burası hemen kolayca halledelim? 700bin insanın yasadığı koca bir hinterland.


Ama doğru ama yanlış diye birşey yok. Bu basbaya YANLIŞ. Az önce konu arazi yapısıydı, şimdi nüfusa ve eski yapılaşmalara döndü. Siz daha çok dönersiniz bu kafayla!

2. bulvar açılırken binlerce insanın evi yıkıldı ve o bulvar açıldı. Kıran mahallesinde yine evler yıkıldı, kentsel dönüşüme gidildi. Burayı kent park yapacağım diyerek sanayiyi kaldırıyorlar. Demek ki isteyince oluyormuş, yok eski imarmış, yok şu kadar insan yaşıyormuş denmiyormuş. Yani basit bahanelerin arkasına sığınmayın. Varsa bu şehirle bir sıkıntınız, açık açık söyleyin, bu şehir geniş yolları haketmiyor yada biz istemiyoruz diyin.Misafir db2

4 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 10:37

Haritacı kardeş lafı başka yerden anladığın için ne analtsak boş sana. Benndogma büyüme Samsumluyum kardeş benim sıkıntım yeter ki Samsunun sözde dar caddeleri olsun. Bize hikaye anlatma.sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 192021
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET