Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yalova İlçeleri ve Köyleri Belediye Otobüsleri
« önceki   123 ... 151617

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 17
cihan mercan

3 ay önce - Prş 07 Eyl 2017, 21:20

Hebsi toplu tasima için kullanılıyor

Süha
1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 14:35

ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ YENİ BELEDİYE OTOBÜSÜ, YENİ HATTA SEFERLERE BAŞLADI
Alıntı:


Çiftlikköy Belediyesi’nin DMO’dan satın aldığı yeni belediye otobüsü, Kelebek Çayırı – Yalova hattında seferlerine başladı.

Pazar günü hariç, haftanın altı günü M. Akif Ersoy Mahallesi Kelebek Çayırı’ndan sabah 7.30’da ve Yalova’dan 7.45’te başlayan karşılıklı seferler, gün içinde iki saatte bir gerçekleşiyor.

Kelebek Çayırı – Yalova hattında başlatılan yeni belediye otobüsü hattı, 3.hat minibüslerle aynı güzergahı takip ediyor. M. Akif Ersoy Mahallesi’nde Ender Sokak’tan hareket eden belediye otobüsü, Bilge Kağan Caddesi, Atabey Sokak, M.Akif Ersoy Caddesi, Aksoy Camii Sokak, Tevfik Fikret Caddesi, Güneş Caddesi, Kemer Caddesi, Huzur Sokak, Atatürk Caddesi, Yalova – İzmit Karayolu, Cengiz Koçal Caddesi rotasını izleyerek Yalova Minibüs Terminali’ne varıyor.

DMO’DAN 2017 MODEL KLİMALI OTOBÜS ALINDI

26 kişilik oturma kapasiteli ve klima sistemi olan 2017 model yeni otobüs, Kelebek Çayırı ile Yalova hattı arasında yolculuk edecek olan Çiftlikköylüler için konforlu bir yolculuk imkanı sunuyor. Çiftlikköy Belediyesi’nin DMO’dan 203 bin TL’ye satın aldığı araçla birlikte hatlarda kullandığı araç sayısı da 3’e yükseldi.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, ilçe halkının en iyi şartlarda ve kolayca ulaşımını sağlamak amacıyla yeni belediye otobüsünün hizmete alındığını belirterek, “Bundan önce otobüs sayımız ancak belli bölgelerin ihtiyacını karşılıyordu. Ancak uygun fiyata almış olduğumuz yeni araçla artık M.Akif Ersoy Mahallemizin en uzak yerlerine de ulaşım hizmeti götürmeye başladık. Hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.


(+)

Kaynak: http://www.yalovaciftlikkoy.bel.tr/tr-TR/haberler ...re-basladi


cihan mercan

1 ay önce - Prş 16 Ksm 2017, 11:33

:Ciflikkoy belediyesi yeni arac alicagina elindeki belediye araclarini elden gecirse ve hizmete sunsa daha guzel olur bence


(+)(+)(+)(+)


Cüneyt5316

1 ay önce - Prş 16 Ksm 2017, 19:03

Cihan sence milattan kalma şu midibüsler Yalova’ya yakışırmı? Hem bunlara ne kadar masraf edersen et yine eski adı üstünde eski araç kendini belli edemeyecektir.sayfa 17
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 151617
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara