Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 460

Kanal İstanbul Projesi
olumlu düşünüyorum 49.3%  49.3%  [884]
olumsuz düşünüyorum 44.1%  44.1%  [791]
fikrim yok / kararsızım 6.6%  6.6%  [119]
Toplam Oy : 1794

Misafir 2c1

1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 18:24

Bencede 19 haklı çünkü bu çok büyük bir proje geniş alanlar lazım

MuratGezgin61
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 18:35

Seçim yatırımı yapan, dönemi boyunca iş yapmayıp da seçimler yaklaşınca göz boyamak için alel acele işe soyunan ya da iş yapıyor görünendir.

Mevcut yönetime, bırakın boş durmayı, günün 24 saati, yılın 365 günü yeterli gelmiyor. Ülkeye yaptıkları hizmetlere zaman ve nakit yettiremiyor. Biri bitmeden diğerine başlıyorlar. Onlarca yıllık ihmali telafi etmek için gece gündüz çalışılıyor. Fakat, iktisadın temel ilkesidir, para da zaman da sınırlı kaynaklar.

Vizyon var ve bu ortaya konuyor. Yani, ileriye dönük yatırım planları açıklanıyor ve bütçe imkanları nispetinde bu hedefe doğru ilerleniyor.

Edirne'ye hızlı tren elbet yapılacak ama İstanbul'un tren hattı bitmeden Edirne'ye neyin hızlı trenini yapacaksın? Ya da Erzurum'a hızlı tren götürmek için önce Sivas etabının bitmesi gerek miyor mu? Hal böyleyken bir Erzurum'lu "Neden Erzurum'a hâlâ hızlı tren gelmedi? Erzurum'a haksızlık yapılıyor." diyebilir mi?

Ayrıca, "hizmet tevazu götürmez." Hizmet üretenin bunu dillendirmesi ve yeni hedeflerinden bahsetmesi en doğal hakkıdır. Yeter ki istikamette devam edilsin.

Misafir 2c1

1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 18:48

Helâl kardeşim gerçekten çok güzel anlattın insanlar birde teşekkür etmesini bilmeli ben şahsen teşekkür ediyorum hükümetimize devletimize ayrıca sana bu güzel açıklamandan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum

Misafir 050

1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 18:51

Misafir 2c1 büyük proje diye büyük alan mi gerekli uygun alan gerekli neresi masraf olarak daha az maliyetli ise oraya yapılır eğer öyle yapılsa idi hava alanı da daha düz dolgu gerektirmeyen bir alana yapılırdı hepsi bir düzen içinde olması gerekli

Misafir cb4

1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 19:08

Buyuk proje için büyuk alanlar gerekli bongolov tipi evler yapılacak şehrin dibinde olmaz o isler kanalistanbulu havaalanı ile karıştırmayın sakin zaten kanalistanbulun çıkışı b.cekmece olucak

Mustafa yazıcıoğlu
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 21:19

Kanal istanbulun güzergahını bakan bey açıklamış boşa tartışmanın gereği yoktur. 18.dakikada açıklıyor bilginize.

Misafir 2c1

1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 21:43

Bakan Küçükçekme tarafları diyor küçükçekme tarafları neresi oluyor ben sana söyleyeyim büyükçekmece

Misafir 8b6

1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 21:47

Aynen öyle adam küçükçekmece demiyor

Misafir 47c

1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 22:07

Kucukcekmece tarafları demiş silivri catalca tarafları zor gorunuyor

Mustafa yazıcıoğlu
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 22:17

Kanal istanbul sondajı küçükçekmece gölünde ... artık kabul edin insanları farklı alanlara yönlendirmeyin bakan bey küçükçekmece tarafı diyorsa büyükçekmece tarafı diyebilirdi [/img]

(+)

sayfa 460
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET