Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Kuzey Mersin
« önceki   123 ... 404142   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 41
önery

1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 21:38

Alıntı:
. Belediye bari bunu zamanında yapsa. Şu üstteki fotoğrafta yine sokak lambası göremiyorum.

Sokak lambasının belediyeyle alakası yok.
Mersinde elektrik dağıtım işletmesi ne yazıkki çok kötü. Yaz.kis elektrikler kesilir. Bu konuda böyle olanın sokak lambaları konusunda başarılı olması beklenemez zaten.

Emir ERTEN

1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 21:43

Zaten sokak lambası yapmaya kalksalar da kaldırımları kırıp dökecekler. Çok masraf yapılıyor haybeye. Kurumlar arası koordinasyon yok. Yazık giden paralara gerçekten.

Oğulhan
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 21:49

Böyle koordinesiz çalışılırsa belediye de suçlu elektrik dağıtım şirketi de suçlu. Yarın gelir sokak lambası yaparlar kaldırımları yıkar dökerler belediye gelip yapana kadar 1 yıl öyle kalır. Klasik Mersin işi... Yazık yani o bölgede devamlı elektrik kesintisi oluyor gerçi binaların çoğu yeni olduğu için hepsinde jeneratör sistemi olduğundan anlaşılmıyor ama hoş değil yine de oturması lazım bu koordineli çalışma kültürünün.

Misafir 06b

6 gün önce - Çrş 15 Ksm 2017, 10:38

Buda güvenlik zaafiyeti oluşturuyor işte. Yollar karanlık ve ipsiz sapsız tipler girip çıkıyor.Binalar diğer semtler gibi varoş durmayınca dikkat çekmiyor diye bura bazı işler için tercih ediliyor.

Emir ERTEN

6 gün önce - Çrş 15 Ksm 2017, 13:18

Ne gibi işler için tercih ediliyor? Anlayamadık misafir.

sayfa 41
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 404142   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler