Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 428
Jajshs
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 16:49

Karakaya

DDMD
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 17:17

Gordugume gore yol olan bolgelere insaat firmalari geliyo, peki dahayol gecmeyen arsalara ne zaman belediye yol getirecek?
kurban kesiminin ust tarafinda arasalar var
buralarda yol yok, haliyle insaat firmalari buralara yaklaiyo, belediye eger bolgenin gelismesini istiyorsa, oralara yollari yapmasi gerekli, ya degilse bu yapilan insaatlarla kalir.
bu yol calismasi olayinda birinin bilgisi varmi?

salih76
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 17:36

karakaya bölgesine yapılmakta olan yatırımlar karakaya bölgesinin kaderini değiştirecek...ne dersiniz?
bir sorum var bilen arkadaşlara;
karakaya imara açık mı acaba?

seko06
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 17:46

Eğitim kampusü karakaya baglum sınırında. Karakaya imarli ancak inşaatlar için yol ve alt yapi gerekli

DDMD
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 18:28
yol ve altyapi

iste benimde dedigim tam bu.
Belediye uyuyomu yoksa bilmiyormu.
yirt disinda eger bi bolgenin ge, lismesini istiyorlarsa ilk baştan yol yaparlar alt yapiyi hazirlarlar ve en sona insaat ruhsati verirler.
kisacasi belediye ilk bastan kendi gorevini yapar.
anladigima gore burda belediye pek calismiyo galiba, ya degilse insaat izmi olan yerlerde coktan alt yapi ve yol hazir olmasi gerekliydi.

Omercıtak
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 19:45
Ovakent

Sayın ddmd yurtdışı örneğini verdiğiniz için teşekkür ederim. Mustafa AK medyadan görebildiğim kadarıyla bölgedeki inşaat projelerini ziyaret ederek bölgeye dikkati çekerek kalkındırmaya çalışıyor. Malesef ülkemizde altyapı üstyapı gelmeden bölgeler imara açılıyor. Ovakent sorunları aşacaktır. Mustafa AK ın iki cümlesinden biri Ovakent. Kendisi Ovakenti Keçiören in yeni yüzü olarak görüyor. Gereğini üzerine düşeni yapacaktır. Sadece zaman gerekiyor biraz. Takipteyiz biz. Selamlar.

Omercıtak
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 19:59
Ovakent

(+)

(+)

(+)

Okulların temeli perşembe günü atılacakmış. Bugünkü bölgeye yapılan incelemeye sayın vali Ercan Topaca bey de katılmış.

ömerbora
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 20:38

SAYIN ÖMER CITAK HANGİ OKULLARIN TEMELİ ATILACAK NEREYE BİLGİ VERİRSENİZ TEŞEKKÜRLER

albatros22
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 20:50

Alıntı:
SAYIN ÖMER CITAK HANGİ OKULLARIN TEMELİ ATILACAK NEREYE BİLGİ VERİRSENİZ TEŞEKKÜRLER

2 adet Anadolu lisesi, İmam Hatip Lisesi,Mesleki Teknik Lise, Atölye ve Spor Salonu

(+)

Diriliş 18
1 hafta önce - Sal 14 Ksm 2017, 21:48
Haçıl Ovakent

Yakacık arsalarına sınır olan Keçiören sınırlarına dahil olan ve yollar açılan Kırandağ mevkiiden eski radar tarafına doğru altyapı işlemleri başlandığını duydum.Hafta sonu o yoldan geçtim. Kepçeler çalışıyordu. Fakat durma fırsatım olmadı. Net bakamadım.

Yeni protokol yolu asfalt atımına da 2018 yılı sonbahara başlanır mı?
Bilgisi olan varsa paylaşabilir misiniz?
Şuan yolun tam oturması için çalışmalar devam ediliyor denildi.
Asfalt bu nedenle şimdilik atılmıyormuş.

2018 yaza kadar altyapı biter inşallah.

Tabiki buralara sıra gelmesi için OVAKENT yapılarının tamamlanması gerekir.
Zannedersem.

Bilgi sahibi arkadaşlar ne düşünüyorsunuz?
Tabiki Önce OVAKENT...

sayfa 428
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet