Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Misafir 8cb

1 yıl önce - Pzr 11 Arl 2016, 13:06

ikiceşmelikteki sinama İMREN SİNAMASI 1982 KAPANDI ŞUAN MOBİLYA MAGZASI PERDESİ DURUYO

ahmetcan1912

1 yıl önce - Pzr 11 Arl 2016, 15:47

karşıyaka alaybey çarşısında olan şuan barış gross market ve arkasındaki apartman otoparkıda yazlık sinema imiş

sanliizzet

1 yıl önce - Pts 12 Arl 2016, 14:49
Mersinli

Mersinli'de Kocakıran fenomen sinemadır. Bunun yanında yanılmıyorsam Hayat Sineması (kışlık ve yazlık versiyonları vardı). Yine Neşe sineması yazlık sinema olarak meşhurdu. Oldukça da büyüktü. Buna ek olarak bir adet daha yazlık sinema vardı Yeşilova'da ama adını hatırlayamıyorum. Yine Çamdibi ara mahallelerinde bir adet düşük kalite bir kapalı sinema vardı. Yani anlaşıldığı üzere aynı anda Çamdibi - Mersinli gibi bir muhitte bile 4-5 tane kapalı sinema varmış. Demek ki sinemacılık, tek kanal TV'nin olduğu dönemde karlı bir işmiş.

Misafir 493

9 ay önce - Cum 03 Mar 2017, 05:52

Güzelyalı 'da demirkapili isminde bir açık hava sinemasi varmiydi ?

Misafir e05

4 ay önce - Çrş 09 Ağu 2017, 00:43

venüs yazlık sinema hayatım boyunca bir daha deniz manzaralı sinema görmedim ve gepsi vaour kıltuklu kafemeli bir mekan bir tek resmi yok

feyyazturu

4 ay önce - Prş 10 Ağu 2017, 11:28

Karaca sineması da ilanlar da görünmuyor Uzun süredir zar zor direnen bir sinemaydı. Eğer kapandıysa büyük kayıp

coşkun56
3 ay önce - Cmt 26 Ağu 2017, 21:56
İZMİR SİNEMASI

İzmir Sinemasını unutmayalım

Misafir 3df

1 ay önce - Pts 13 Ksm 2017, 02:21

İMREN SİNEMASININ ÖNCEKİ ADI TAN SİNEMASI İDİ.
ADINI ESKİ TAN YENİ İMREN DİYE BİLİRDİK BİZ ..BELKİDE İZMİRİN EN KÜÇÜK AMA EN ANLAMLI OLANI İDİ.. BİR DÖNEM KURTULUŞ SAVAŞI İZMİR AYAĞININ PLANLARININ DA YAPILDIĞI KARARGAH OLARAK KULLANILDIĞINI OKUDUĞUMU HATIRLIYORUM BİR YERLERDEN.. VE ÇOK KÜÇÜK BİR SİNEMAYDI..

Misafir c82

1 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 15:53

İzmir Yazlık sinemaları Zeytinlik Albayrak Savaşan ülkü Gürçeşme ikiler Hamamsokağ Zevk Hilal Birlik kapılar Büyük yazlık. Ve Kışlık Bahane Şan Şimdiki Suhastanesinin Arkası Alsancak Dünya Sineması Yeşildere Çukur Mahalle Gözüm Oğlu Hilal Birlik Hilal Tren istasyonu Yanı Deniz Sineması Karataş Kahramanlar İmren Yazlık İkiçeşmelik Çiçek Küçük Kulüp

Misafir c82

1 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 16:10

İzmir Yazlık sinemaları Zeytinlik Albayrak Savaşan ülkü Gürçeşme ikiler Hamamsokağ Zevk Hilal Birlik kapılar Büyük yazlık. Ve Kışlık Şan Şimdiki Su Hastanesinin Arkası Alsancak Dünya Sineması Alsancak Okul bahçesinde Yeşildere Çukur Mahalle Gözüm Oğlu Hilal Birlik Hilal Tren istasyonu Yanı Deniz Sineması Karataş Kahramanlar İmren Yazlık İk Çiçek

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet