Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sakarya - Unigarden
« önceki   123 ... 88899091   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 89
Misafir ce9

9 ay önce - Prş 12 Ekm 2017, 12:49

Evin hicbir sikintilarina cevap verilmiyor, her gun evlerde bi sikinti cikiyor ama asla yardimci olunmuyor, biktiik

Misafir b2b

9 ay önce - Cmt 14 Ekm 2017, 03:54

UNIGARDEN dan bu sene ev tuttuk arkadaşların ısrarıyla.Ben kendimce gözlemlediğim artı ve eksileri paylaşmak istiyorum. Evde kullanılan malzemeler görüntü olarak göze hitap ediyor fakar kalite olarak aynı tatmini sağlamıyor. Aylık 1100tl kira veriyorum daha kaliteli bir yatakta yatmak isterdim açıkçası. Proje henüz tam bitmediği için internet kablolu yayın doğal gaz kesintileri de devam ediyor sık sık. Sabah 7bucukta buz gibi suyla duş aldığımı bilirim. Yada yemek yapmak için domatesi soğanı doğrarsınız tencereye yağı koyarsınız bi bakarsınız gaz yok. Bu devam eder mi bilmiyorum ama başıma geldiği için yazıyorum. İnşaatlar devam ettiği için çalışmaların gürültüsü de devam ediyor ayrıca. Aklıma gelen bukadar şimdilik. Gelelim UNIGARDEN in artılarına. Çok mantıklı düşünülmüş bir proje bence. Herşey tamamen bittikten ve sistem oturduktan sonra herşey biraz daha güzel olabilir diye düşünüyorum. Cafesi, canlı müziği, ikramları, partileriyle gayet hareketli bi site. Ve Spor salonu gayet başarılı. Mac Fit düzeyinde bi Salon. henüz birileriyle tanışma fırsatım olmadı ama diğer arkadaşların dediği gibi bi ahlaksızlık da görmedim. İnsanların alkol kullanmasından ya da sevgilisiyle birlikte yaşamasından rahatsız olacak kadar beyin yoksunuysanız gelmeyin bence bu siteye. Böyle saçma düşüncelerini burada paylaşmanız bana saçma geldi açıkçası. Eğer biri sarhoş olup orda burda bağırıyorsa ararsınız polisi gelir gerekli müdahaleyi yapar. O insanlar heryerde var diye düşünüyorum. Bu siteye girerken kimse benim gbt mi sorgulamadı yada alkol testi yapmadı. Herneyse kısaca özetlemek gerekirse site abartılacak kadar kötü deği fakat daha iyisi olabilirdi.

Misafir cec

8 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 03:40

Bu site yöneticileri artık durumu abartmışlar, öyle böyle oyalamaca dolandırıcılık yok. Allah muhafaza bunlardan.

Bakın bana inanmıyorsanız lütfen instagram dan itiraf_unigarden i okuyun. Çıldırırsınız şikayetleri okuyunca. Yalancı bu Unigarden, verdiğim her kuruş haram olsun.

Misafir cec

8 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 12:03

Sitede kalan arkadaşlarınıza sorun denmiş, 15 Eylül 2017'den beri ünigarden'da kalan biri olarak siz sormadan ben söyleyeyim. Yeni yapılan bloklardan O blok'ta kalıyorum. Ağustos'un başında siteyi gezmeye geldiğimde bana söylenenler:

1) 15 dakikada bir servis var, 2 saatte bir Mavi Durak servislerimiz var.
2) Sokak site arasındaki kapılarda yüz tanıma sistemi olacak
3) Evin sadece beyaz eşyası eksik, 1 Eylül'den itibaren kontratın başlıyor ve 1 Eylül'de ev, temizliği yapılmış bir şekilde hazır olacak.

Kontratın başlangıcından (01.09.2017) 15 gün sonra eve geldim, kiralama ofisinde çok fazla yoğunluk vardı imzalama kısmını aceleye getirdiler, sözleşmenin bir kopyasını bile vermeyip çok yoğunuz diye geçiştirdiler. Yaklaşık 2 ay içinde olanlar ise:

1) Servis 15 dakikada bir vardı yetersiz geldi 10 dakikada bir yaptılar, mavi durak servisleri sadece gece var. Eylül'de ofise gidip servislerin çok yoğun olduğundan ve geciktiğinden bahsettiğimde henüz sistemi oturtamadıklarını ve deneme yaptıklarını söylediler. Şu an 2 ay geçti ve servisler hala tavuk kümesi gibi. Daha dün Fen-Edebiyat durağında 7 kişiyle birlikte 45 dakika servis bekledim, 1 tane servis geldi, binmeye yer kalmamıştı kapı zor kapanıyordu ve 40 dakika boyunca başka servis gelmedi. (Saat: 22:15-23:00) İşten dönen insanlar yorgun argın bir de servis beklemek zorunda kaldı.

2) Kapılar Ağustos'ta gördüğüm gibi, üstüne bir de apartman kapıları sürekli açık, yani dışarıdan gelen birisine hiç bir denetleme yok. Yüz tanıma sistemi vs tamamen evi kiralamak için söylenen vaatler. Güvenlik sıfır. Eylül ayında sadece birkaç güvenlik görüyordum, arada bir servis şoförlüğü yapan, artık onlar da kayboldular. Eve genelde ormanın içinden saat kaç olursa olsun yürüyerek 15-20 dakikada geliyorum. Ayağım sakat olduğu için dün servis bekledim ve her zamanki gibi pişman oldum.

3) Eve ilk geldiğim anda gördüğüm manzara: Yerlerde inşaat molozları var, internet yok, ocak çalışmıyor, banyodaki dolap su çekmiş ve şişmiş, duşakabindeki başlık tutma yeri kırık, televizyon uyduya bağlı değil, ocağın üzerindeki aspiratör yamuk duruyor, koltuğun bir tarafı çökmüş. Apartman temizliği yapılmamız inşaattan kalan pislikler çöpler etrafta duruyor ve binanın önünde 1 hafta içinde bir çöp alanı oluştu çünkü bizim blokta çöp konteyneri yok. Şikayet platformu kurmuşlar, şikayetimi belirttim, ekip geldi. Sudan şişen dolabı temizlikçilerin yaptığını, malzemelerin siparişinin verildiğini ve en yakın zamanda değiştirileceğini söylediler. 2 ay oldu bir değişiklik yok. Televizyonun kablosunu geldiklerinde taktılar, ocağı düzelttiler ve gittiler.

İnternetim 17 gün boyunca yoktu, her gittiğimde bir bahane sundular.
Bağladıkları internetin hızı:-ping:21ms, indirme hızı:6,00Mbps, Yükleme hızı: 2,80Mbps
Daha sonra 2-3 gün interneti kesip fiber internet bağladıklarını söylediler:
5 dakika önce yaptığım hız testi sonuçları
Ping: 24ms, İndirme hızı 20,11 Mbps, Yükleme hızı: 15,23Mbps
Eylül'de 17 gün internetim olmadığı için bir sonraki kiramı daha az ödemek istediğimi söyledim, kabul etmediler. Kota aşımı yaparsan saymayız bu ay dediler.

Seneye kesinlikle burada kalmayacağım, 1 yıllık sözleşmeyi maalesef imzaladığım için başka yere de taşınamıyorum ama şimdiden seneye kalacak yer bakmaya başladım. Site planı vs. her şey çok güzel fakat yönetim berbat. Hiçbir şekilde kalıcı çözüm üretmiyor. İsteyeni evimde ağırlayabilirim,sorularınızı cevaplayabilirim. Başka bi site yönetimiyle falan da bağlantım yok, sadece yaşadıklarımı anlatmak istedim ve yaşadıkça burada paylaşacağım.

Son söz olarak; ünigarden pişmanlıktır.

Misafir cec

8 ay önce - Pts 13 Ksm 2017, 01:25

Ben ekimden beri sitede kalıyorum . bazı saatler servis dışında sitede herhangi bir problem görmüyorum.duşakabin su akıtıyordu söyledik ertesi gün geldiler yaptılar bi problem olduysa evinizde söyleyin , söylemezseniz kimse kimsenin ne problemi var bilemez. haklarını yemeyin

sayfa 89
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 88899091   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler