Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir f1d

1 yıl önce - Sal 17 Oca 2017, 00:36

ama önemli olan bu hastaneleri çalışmasını sağlayacak olan doktor ve hemşireler

=========================

Doktor ve hemşireler zaten çalışıyorlar bence fazlasıyla.

Önemli olan sistem. Oradan gel buraya git, onu yazdır, bunu imzalat, o burada olmaz şuraya git, seni muayene edemeyiz v.s. gibi sistemler olmaması lazım.

Ben Özel hastaneden 15-20 dakikada aldığım raporu devlet hastanesinden sabahtan akşama kadar ancak alabildim. Bu evrakı al şuraya götür, o imzalasın buraya getir, sonra al başka yere götür, senin işin burada değil 3.cü kata çık, oraya çıkarsın yanlış gelmişsin 1.ci kata in

Bunlar sürekli yaşanan sistemsel bozukluklar.

Unaldemirag
1 yıl önce - Sal 17 Oca 2017, 00:47

Bina cok guzel ama zihniyet nasil. Turkiyedeki imze muhur yukari asagi in cik degismesi icin cok zaman gecmesi gerek.

KeNaN KöR
1 yıl önce - Sal 17 Oca 2017, 18:08

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)
Yurdum insanına en güzeli yakışır...

Misafir 021

1 yıl önce - Sal 17 Oca 2017, 18:23

Yozgatlılara hayırlı olsun.Gerçekten cok güzel olmuş.Allah devletimize milletimize zeval vermesin.
Sivastan selamlar

emrecirik
1 yıl önce - Cum 20 Oca 2017, 15:00

İnsanımıza her hizmetin en güzeli yakışır. Bu hizmetleri, özellikle şehir hastanesi projelerini engellemek isteyenleri, yürütmeyi durdumak için mahkemelere koşanları sizlerin huzurunda bir kez daha kınıyorum. Yozgat'a ve ülkemize hayırlı olsun.

Elbette dua ederim, Allah sağlıklı günlerde hastaneye düşürmesin. Askerliğini Yozgat'ta yapmış, Yozgat'ın ekmeğini yemiş, suyunu içmiş birisi olarak helal olsun.

Misafir e7d

1 yıl önce - Prş 02 Şub 2017, 12:00

Türkiye'nin resmen açılacak ilk şehir hastanesi Mersin olabilir, ama hasta kabulüne ilk başlayan şehir hastanesi Yozgat'tır.

1. sırada 66
2. sırada 33

3. sırada ??? 22?

Emre Çelik

11 ay önce - Cum 10 Ksm 2017, 23:21

(+)

Misafir e96

10 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 20:31

hastane oldukça modern ve güzel bir görünüme sahip.yozgatlı vatandaşlara hayırlı olsun.Fakat verilen hizmet nasıl onuda en iyi buradaki arkadaşalar yorumlayacaktır.

Emre Çelik

3 ay önce - Pts 25 Hzr 2018, 12:26

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Dün bir yakınımızı getirip gece geç saatlerde çıktığım şehir hastanesi

Hamza Koçak
3 ay önce - Çrş 04 Tem 2018, 00:36

sayfa 4