Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Trabzonspor Taraftar Grupları [futbol]
« önceki   123 ... 222324

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 24
Burçak Sağlam

3 ay önce - Cum 18 Ağu 2017, 14:04

keşke birleşse. ama şunu unutmayın ki bu imkansız. benim bu konuda en ufak ümidim yok.
çünkü taraftar yapımızı biliyoruz.
kimse kimsenin kontrolü altına girmek istemiyor.

o kimlaa gidi onla bağıracam. o gelsin bağırsın bizle şeklinde kafa yapımız var..

Recep ALKAN
3 ay önce - Cum 18 Ağu 2017, 14:07

Geçen gün görmüştüm çok hoşuma gitmişti.

Trabzonspor taraftar grupları Erenler adı altında toplansa nasıl olur diye. (Şehir Kardeşimize itafen)

Ama bir araya gelseler bile ne kadar bir arada kalabilirler orası bile şüpheli.

TG : Akp sempatizanı, Vira ise malumunuzca sol kesim sempatizanı.
Bazı durumlarda siyasi görüşlerini ön planda tuttukları için bir araya gelmeleri imkansız.

Düşünsenize TG izmir marşı söylüyor
Olacak iş değil.

Trabzonspor taraftarının stada girdiklerinde tüm üst kimliklerini gişelerde bırakması gerekiyor.
Aksi durumda 10 kişi solda, 20 kişi sağda, 30 kişi kale arkasında kafasına göre takılır.

Geçen yıl 150 kişilik Bursa taraftarının Akyazı'da neler yaptığını hepimiz gördük..
Utanmıyoruz da...

oguzhancoskun

3 ay önce - Cmt 19 Ağu 2017, 22:33

ÜNİ-TS (ÜNİVERSİTELİ TRABZONSPORLULAR)

Misafir 185

2 ay önce - Sal 10 Ekm 2017, 22:24

TS taraftar grupları nihayet birleşti ve adları “BORDO BERELİLER” oldu, hayırlı olsun

Jolly Roger
1 ay önce - Prş 12 Ekm 2017, 19:24

Fazla Takib etmedim, ama anladigim kadariyla Vira haric hepsi birlesdi.
Virada seneye katilacagini söyledi.
Hadi hayirlisi bakalim...

Misafir 7da

1 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 11:06

sevgili kardeşlerim eğer yusuf ve abdülkadir gibi değerlerimizin satılmasına göz yumarsak ts nasıl şampiyon olacak 20 yıl boyunca bu çocukların yerine kaç adam alacağı yönetim bunları biliyormu. lütfen örgütlenip bu çocukların satılmasına karşı çıkalım çünkü bu çocuklar memleketini satmaz

oguzhancoskun

1 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 23:15

Alıntı:
TS taraftar grupları nihayet birleşti ve adları “BORDO BERELİLER” oldu, hayırlı olsun

Yanlış bilgi. Böyle bir birleşme söz konusu olmadı
Konuşulanla kaldı yine

Recep ALKAN
1 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 08:26

Konuşulanla kalmadı aslında.
Taraftar birleşmeye yakındı, tüm pankartlar toplandı, reisler bir araya geldi.
Herşey hazırdı.
Ama yönetim set çekti bu işe.
Sanırım alınan başarısız sonuçlar sonrasında toplu bir eylem yada istifa çağrısını engellemeye çalıştılar.
Bana öyle geldi.
Eğer bilgi yanlış değil ise, Galatasaray maçında da stadyumda ki pankartlar yoktu.
Yani istense, el atılsa bu birleşme rahatlıkla sağlanabilir.
Galatasaray maçında ki atmosferi gördük.
Tribünde efsane bir hava vardı.

oguzhancoskun

1 ay önce - Cum 10 Ksm 2017, 12:36

Alıntı:
Sanırım alınan başarısız sonuçlar sonrasında toplu bir eylem yada istifa çağrısını engellemeye çalıştılar.
Bana öyle geldi.

Toplu eylem yapmak isteyen her türlü yapar. Aynı kale arkasında toplanılınca yapılmıyor sadece hocam. Sorun o değildi. Çok farklı muhabbetler var.

Zaten birleşeceğiz diye ortaya bir laf attılar şuan 20 kişi bir araya geldi ve yeni bir grup daha açtılar. Bunların varlığı zarar bu tribüne.
Söylediğin gibi birleşme olmasa bile hep bir ağızdan eşlik edilip uyum içinde olduktan sonra bir sıkıntı olmuyor. GS maçında stattaydım sağır olacaktım nerdeyse.

Misafir 07f

1 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 12:00

kasımpaşa maçına bilet bulamadım kalmamış

sayfa 24
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 222324
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET