Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir 529

1 yıl önce - Cmt 02 Eyl 2017, 08:58

Bizim memleketin havası insan sıcaklığı hiç bir yere benzemez ama sadece biraz bakıma ve geliştirilmeye ihtiyac var hadi gelin el ele bu ilçeyi geliştirelim varmıısınız

Misafir 24d

1 yıl önce - Cum 10 Ksm 2017, 04:20

Benim DOĞUBEYAZIT ima yakisir az bile oluyor daha güzelliğine yakışır

Misafir 6fd

10 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 18:38

Tam olarak acilip hizmete gectimi burasi.

Ferdi Aydın
7 ay önce - Cmt 24 Mar 2018, 11:37
İş baş vurusu yapmak

Doğubeyazıt avemede burger kinge iş başvurusu yapmak istiyorum ne zaman açılacak yardımcı ola bilirmisiniz

İsmail Kılıçaslan

4 ay önce - Cmt 14 Tem 2018, 01:01

8 Temmuz 2018'de durum...
Şimdiden ilçenin en büyük binası olmuş diyebilirim, her taraftan görünüyor

(+)

Misafir 836

3 ay önce - Prş 02 Ağu 2018, 21:58

açılışı ne zaman

Misafir 3dc

2 ay önce - Sal 28 Ağu 2018, 10:38

Açılışı 10 Ağustos’ta yapıldı. Şimdiden çevre tüm şehirlerden insanları Doğubayazıt’a çekmeyi başardı. Daha birçok markanında Avm’de yer alması bekleniyor. Yoğunluk her geçen gün artıyor!

Kemal2914

2 ay önce - Sal 04 Eyl 2018, 16:54

Değerli vatandaşlar,geçmiş mesajları kontrol ettim ve pkk konusu açılmış Doğubeyazıtta 3 kişiden 2 si pkk lı olduğu söyleniyor.Bakın samimi söylüyorum böyle bişey yok en azından tüm insanların düşüncesi aynı değil herkes pkk yandaşı veya pkk destekçisi değil ayrıca her memleket her toprakta hain insanlar var burda da vardır yok değil ama buraya ziyarete geleni öldürmüyorlar nesil değişiyor umarım pkk biter ama içiniz rahat olsun Avm nin yapıldığı yer Hakkari değil Doğubeyazıt ben 2015 te Doğubeyazıtta idim çok güzeldi çarşısında gezmek bir başka İshak Paşa Sarayı'nda ayrı bir havası var Ağrı Dağının görkemli manzarasına dalmak ve şuan Doğubeyazıt daha güzel istediğin gibi yolda yürü istediğin yere git kimse gelip bişey diyemez demezde.Avm nin yapılmasına sevindim ama en güzeli tabi yolların düzeltilip yenisi yapılması.Imkanım olsa tüm Türkiye deki memleketleri gezmek ve ziyaret etmek isterim.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET