Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Saray Spor Tesisleri
« önceki   123 ... 171819

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 19
Misafir dcc

1 yıl önce - Cmt 03 Arl 2016, 16:55

Osmanlı'ya neden verilmiyor.

Yanlış anlaşılmasın MİTe önem veriyorum ama onlar başka yere gitsin.

Osmanlı burayı hak ediyor


Yunus Kalkan
11 ay önce - Cum 10 Ksm 2017, 02:21

Bir zamanlar Ankaragücü ve Ankara SK'ya ev sahipliği yapmış Saray Spor Tesisleri...

Umarım Ankaragücü bu sezon süper lige yükselirse, jest olarak Ankaragücü'ne geri verilir ve buralar asıl amacına ulaşmış olur!

Bağlıca'daki MİT yeni kompleksi bu yıl bitecek Oray'a taşınsınlar

Alıntı:
SARAY SPOR TESİSLERİ
600 bin m2 açık, 60 bin m2 kapalı alana sahiptir.

Bünyesinde 32 villa, 12 açık spor sahası, 2 adet kapalı spor sahası, otel, spa ve sosyal tesislerden oluşan bu tesisin tüm mobilyaları grubumuz tarafından yapılmıştır.

Tesis MİT - Milli İstihbarat Akademisi olarak kullanılmaktadır.


Alp Yıldırım Öner
5 ay önce - Çrş 09 May 2018, 05:48

Saray Spor Tesisleri tekrar Ankaragücü'ne tahsis edilmelidir boş boş duruyor bu devasa tesis. Yeni futbolcuların yetişip Türk futboluna kazandırılması açısından çok önemli!

Saray spor tesislerinde 1'i stadyum olmak üzere 14 adet saha var... Aynı anda Ankaragücü ve yeni amatör tesisler yapılana kadar amatör kulüpler burada çalışabilir

Birisinin hırsı yüzünden amacından uzak birşey olarak kullanılan bu spor tesisi tekrar futbola kazandırılmalı! Mustafa Tuna bu işe bir el atmalı biran önce

Alıntı:
Saray Tesisi bize verilsin

AASKF Başkanı Murat Kandazoğlu, Ankara 19 Mayıs Stadı’nın yıkılacak olması nedeniyle Saray Tesisleri’nin amatör spor için tahsis edilmesini istediklerini dile getirdi

AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan ile Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu başkent sporu ile ilgili SABAH Ankara'ya önemli açıklamalarda bulundu. Ankara Valiliği'nde geçtiğimiz günlerde yapılan amatör sporla ilgili toplantıya değinen Ceylan, "Toplantıda bütün ilçeler masaya yatırıldı. Mevcut tesislerin ne durumda olduğu ve ne tür tesisler yapılabileceği konusunda geniş bir çalışma yaptık. Bunun neticesinde de Ankara'daki sporla ilgili gerek sahaların gerekse spor tesislerinin başta eksiklerinin giderilmesi ve ilave tesislerin yapılması için bir program hazırlandı. Bu program doğrultusunda bundan sonra Ankara'daki eksik kalan spor tesislerinin ve yenilenmesi gereken spor tesislerinin yapılmasıyla ilgili olarak bir süreç başlatıldı" dedi.

SORUN KALMAYACAK
Ceylan, her okulun bahçesine voleybol ve basketbol sahası yapılması konusunda çaba sarf edileceğini söyledi. Eksiklerin bundan sonra kısa sürede giderileceğini ve önümüzdeki yıllardan itibaren de Ankara'nın sporla ilgili sorunları kalmayacağını söyleyen Ceylan, " Ankara'nın arsa sıkıntısı var. Bu konularda geçmiş yıllardan kalan eksiklikler var. Bu eksiklerin hızlı bir şekilde giderilmesi için belediyelerle de iş birliği yapılacak. Bu konuda belediye başkanlarıyla da ayrıca bir görüşme yapılacak. Metropoldeki belediye başkanlarıyla arazi tahsisi konusunda çalışmalar yürütülecek. Spor tesisi yapmaları konusunda teşvik edilecek" diye konuştu.

SARAY TESİSİNİ İSTEDİ
Kandazoğlu ise 19 Mayıs Stadyumu'nun yıkılması ve yapılacak olan yeni stadyumla ilgili konuştu. Kandazoğlu "Sayın valimizin bir çalışması olmuş. Bu çalışmada ilçe belediye başkanlarımızla bir araya gelerek, bu başkanlarımızla ilçelerinde bir çalışma yürüteceklerini söylediler. 19 Mayıs Stadyumu'nun yıkılacak olması, oradaki sahaların elimizden gidecek olması demek. Amatör futbol sahaların yetersiz olmasından dolayı kullanıma hazır olan Saray Tesisler'in amatör futbola kazandırılmasını arzu ediyoruz. Çünkü amatör futbol ülkemizin en büyük sosyal projesidir. Bağımlılıkla ve mücadeleyle en etkin yoldur. Biz spor yapan bir gençlik istiyoruz" ifadelerini kullandı.


Kaynak: SabahAlp Yıldırım Öner
5 ay önce - Çrş 16 May 2018, 09:18

Burası ANKARAGÜCÜ'ne geri verilmeli !!!sayfa 19
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 171819
ANA SAYFA -> ANKARA