Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Prş 15 Arl 2016, 15:34

2002 öncesinde hangi belediye hesap vermiş veya güneydoğuda kayyumlar başa geçmeden evvel hangi belediye halka hesap vermiş acaba?

erdinct
1 yıl önce - Prş 15 Arl 2016, 18:11

2002 den sonra hangi belediye vermiş ben de merak ediyorum efendim.
refah partili belediyelerin işçi ucretlerini dolardaki ücret artışına endeksledigi yılları yaşadım ben.
Ayrıca halkın parasının nereye harcandığı neden saklanır, masraflar neden gizlenir onu da merak ediyorum. Sonuçta MİT değil, emniyet değil.
Milyon Tl harcanan web sitesinde belediye harcamalarinin tıpkı ovacık belediyesi gibi açıklanmasını istiyorum

emrenmert

1 yıl önce - Prş 15 Arl 2016, 22:28

Alıntı:
2002 öncesinde hangi belediye hesap vermiş veya güneydoğuda kayyumlar başa geçmeden evvel hangi belediye halka hesap vermiş acaba?

Önceden hesap vermeyen belediyeler çoktu diye, "ha eskiden hesap verilmiyordu; şimdi de verilmemesi lazım" mı demek gerekiyor? Bu mu doğrusu

Misafir 2ab

6 ay önce - Sal 20 Hzr 2017, 15:35

Osmangazi Akpinar mahallesi kentsel donusum alanina giren haksahipleri olarak 21 katli binalar yapilmasina karsiyiz buralar yumusak toprak asla izin vermemeli sorumlu kisiler guya depremden korumak icin binalarimizi yikip gokdelen yapacaklar birde anket yaptilar siz kac kat istiyorsunuz diye bizler en fazla 10 kat istiyoruz dedik ama bizleri dinlemeyip dayatiyorlar.Bir de yangin gercegi de var bu kadar yuksek binalarda yanginda kendimizi nasil koruyacagiz

Efe Elaldı

1 ay önce - Prş 09 Ksm 2017, 17:08

Yeni başkanla beraber şu projeler kısmida yenilensin artık

Misafir d48

1 ay önce - Prş 09 Ksm 2017, 17:26

Yapamayacaklari projeleride koymasinlar bi zahmet 10 senedir gokdereye park yapilacak diye bekliyoruz.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet