Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Prş 15 Arl 2016, 15:34

2002 öncesinde hangi belediye hesap vermiş veya güneydoğuda kayyumlar başa geçmeden evvel hangi belediye halka hesap vermiş acaba?

erdinct
2 yıl önce - Prş 15 Arl 2016, 18:11

2002 den sonra hangi belediye vermiş ben de merak ediyorum efendim.
refah partili belediyelerin işçi ucretlerini dolardaki ücret artışına endeksledigi yılları yaşadım ben.
Ayrıca halkın parasının nereye harcandığı neden saklanır, masraflar neden gizlenir onu da merak ediyorum. Sonuçta MİT değil, emniyet değil.
Milyon Tl harcanan web sitesinde belediye harcamalarinin tıpkı ovacık belediyesi gibi açıklanmasını istiyorum


emrenmert

2 yıl önce - Prş 15 Arl 2016, 22:28

Alıntı:
2002 öncesinde hangi belediye hesap vermiş veya güneydoğuda kayyumlar başa geçmeden evvel hangi belediye halka hesap vermiş acaba?


Önceden hesap vermeyen belediyeler çoktu diye, "ha eskiden hesap verilmiyordu; şimdi de verilmemesi lazım" mı demek gerekiyor? Bu mu doğrusuMisafir 2ab

1 yıl önce - Sal 20 Hzr 2017, 15:35

Osmangazi Akpinar mahallesi kentsel donusum alanina giren haksahipleri olarak 21 katli binalar yapilmasina karsiyiz buralar yumusak toprak asla izin vermemeli sorumlu kisiler guya depremden korumak icin binalarimizi yikip gokdelen yapacaklar birde anket yaptilar siz kac kat istiyorsunuz diye bizler en fazla 10 kat istiyoruz dedik ama bizleri dinlemeyip dayatiyorlar.Bir de yangin gercegi de var bu kadar yuksek binalarda yanginda kendimizi nasil koruyacagiz

Efe Elaldı

1 yıl önce - Prş 09 Ksm 2017, 17:08

Yeni başkanla beraber şu projeler kısmida yenilensin artıkMisafir d48

1 yıl önce - Prş 09 Ksm 2017, 17:26

Yapamayacaklari projeleride koymasinlar bi zahmet 10 senedir gokdereye park yapilacak diye bekliyoruz.

Berktuğ
site denetçisi

7 ay önce - Sal 15 May 2018, 20:24

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ WEB SAYFASI BUGÜN İTİBARİYLE GÜNCELLENMİŞ!Hepimize hayırlı uğurlu olsun.


Berktuğ
site denetçisi

2 ay önce - Sal 16 Ekm 2018, 14:12

BÜYÜKŞEHİR’DEN, E-DEVLET’E 4 YENİ HİZMET DAHA
Alıntı:
Bursa Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında e-Devlet’te 4 yeni hizmet daha kullanıma açıldı.Bursa’yı geleceğe taşıyacak alt ve üst yapı yatırımlarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, akıllı belediyecilik uygulamalarıyla, halkın hizmete erişimini de kolaylaştırmaya devam ediyor. Tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkanı sağlayan www.turkiye.gov.tr adresli internet sitesi e-Devlet Kapısı’na entegrasyonunu da her geçen gün geliştiren Büyükşehir Belediyesi, e-Devlet Kapısı’nda daha önce 5 olan hizmet sayısını 4 yeni hizmetle 9’a çıkardı.Kamu hizmetlerini, vatandaşlara, işletmelere, kamu kurumlarına bilgi ve iletişim teknolojileriyle etkin ve verimli bir şekilde sunmayı amaçlayan sistemde, Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Hizmetlerde 4, Kişiye Özgü Hizmetlerde de 5 adet olmak üzere toplam 9 adet hizmetle yer alıyor. Yeni eklenen Evrak Takibi, İhale Sorgulama, Mezar Yeri Sorgulama ve Vefat Bilgisi Sorgulama ile birlikte beyan bilgileri sorgulama, borç bilgileri sorgulama, sicil bilgileri sorgulama ve tahsilat bilgileri sorgulama işlemleri de artık e-Devlet üzerinden kolaylıkla yapılabilecek.

Kaynak: https://www.bursa.bel.tr/buyuksehirden-e-devlete- ...aber/26602

Hayırlı uğurlu olsun.sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet