Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10

Isparta'yı nasıl buluyorsunuz?
Harika 31.2%  31.2%  [67]
Beğenmiyorum 28.4%  28.4%  [61]
Fikrim yok 40.5%  40.5%  [87]
Toplam Oy : 215

AhmetDemir

1 yıl önce - Pzr 14 Ağu 2016, 20:50

2002 Mart-Nisan-Mayista acemi birligi icin lsparta'daydim. Gayet guzel kendi halinde bir sehirdi. Sabah cok erken otogara indigimde inzibatlara yakalanmamak icin girmedigim sokak kalmamisti Kisacasi esnaf biraz gec ise basliyordu sanki. Ama yillar gecti bir cok sey degismistir her halde.Allah icin hanim hanimcik cogunlukla gulec yuzlu hanim kardeslerimiz vardi gulden gelen bir guzellik galiba. Merkezdeki halk gayet mutevazi ve yardimseverdi. Tekrar ne zaman giderim gecerim Allah bilir

serdar Ala
11 ay önce - Prş 05 Oca 2017, 14:51

İsparta askerlik nedeniyle bulundum 1991 71/4 tertip 106-120 havan çavuş talimgah 3 bölükte. İlk başata Akdeniz bölgesi sıcak bölge diye sevindik ama otobüsten inince dondurucu ayazını görünce oldukca şaşırdım. Acemi ve usta birliği orada bitti .İnsanları cana yakın hoşgörülü ama havanın o bölgedeki müthis soğugu hala aklımdan çıkmıyor .. Askerliğin son aylarınada 106-120 çavuş talimgah taşındı makine tüfek taburu geldi yerine ..

Misafir 192

11 ay önce - Prş 05 Oca 2017, 15:05

Adananın arka bahçesi

Misafir 138

1 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 21:18

Ben evlendim eşim Ispartalı. Isparta’da yaşıyor şu an normalde Isparta aklımızda bile yoktu . Birlikte Muş’ta görev yaptık daha önce. Eş durumu ile tayin isteyeceğiz ben Batmanlıyım. İstanbul’da görev yapıyorum. Açıkçası Isparta çok içime sinmiyor. Biraz ülkücü bir şehir ve bende Doğu aşığı bir insanım. Ne yapmam lazım? Ya da yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum. İstanbul mu ? Isparta mı ? Hangimiz eş durumu yapmalı?

mahmut11
1 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 21:27

Yanlış düşünüyorsunuz bence. Isparta öğrenci şehridir birincisi. SDÜ çok tercih alan bir okuldur.
İkincisi HDP(PKK) propagandası yapmazsanız,PKK-HDP sevici değilseniz kimse size dokunamaz. Ülkücülerden ne zarar gelirki?

İstanbul'da hayat ÇOOOOOK PAHALI.
Ulaşımdan bahsetmek bile istemiyorum ki siz zaten İstanbul'da yaşıyormuşsunuz.

Isparta'nın Denizli, Antalya ve İzmir gibi kentlere yakınlığı da bir avantaj.

ali alimi012
1 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 21:36

Alıntı:
Ben evlendim eşim Ispartalı. Isparta’da yaşıyor şu an normalde Isparta aklımızda bile yoktu . Birlikte Muş’ta görev yaptık daha önce. Eş durumu ile tayin isteyeceğiz ben Batmanlıyım. İstanbul’da görev yapıyorum. Açıkçası Isparta çok içime sinmiyor. Biraz ülkücü bir şehir ve bende Doğu aşığı bir insanım. Ne yapmam lazım? Ya da yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum. İstanbul mu ? Isparta mı ? Hangimiz eş durumu yapmalı?

malesef bazı kişiler batıda doğululara .
doğudakilerde batılılara ırkçılık yapıyor yani açık açık söylemese de düşmanlık kin ve nefret dolu.
ırkçılık yapan ırkçı saldırı yapan çok doğulu da var batılı da var. haksız yere yapanlar için diyorum tabi. yapan cehennemliktir. lanet olsun onlara. ben ülkeme düşmanlık yapmayan hiçbir vatandaşa sırf memleketinden dolayı kin beslemem. bu niye gelmiş burda çalışıyor ben bile burda çalışmıyorum demem. ama doğudakiler batıdan biri gelince düşmanlık yapıyorlar istemiyorlar gitmesi için her türlü oyunu yapıyorlar. ırkçı faşistler.

önery

1 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 21:36

Isparta nasıl bilmiyorum ama bildiğim çok fazla silifkeli öğrencinin üniversite için tercih ediyor oluşu... öğrenci için iyi bir kent sanırım.

sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET