Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Çınarlı - Ege Perla
« önceki   123 ... 343536

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 36
Anıl 95
3 ay önce - Sal 12 Eyl 2017, 20:00

Çok şık güzel farklı bir mekan olmuş Ege Perla tam foto çekmelik

Berktuğ
site denetçisi

3 ay önce - Sal 12 Eyl 2017, 21:39

(+)

Misafir 3c9

3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 01:22

Alıntı:
İzmirde Ekonomi çökmüş durumda Sermaye dönmüyor bir tek gıda sektörü fena değil şimdi Aziz oralarıda parmakladı gıdada söner yakında Uzatmaya gerek yok Kendi Kapımın önünden örnek vereyim Benim oturduğum Ata caddesinde son 2 sene içerisinde değişmedik Mağaza pastane her ne ise kalmadı biri iflas etti diğeri kepenk kapattı öyle öyle değişmedik yer kalmadı Eski esnaftan neredeyse hiç biri kalmadı kimi devretti kimi sattı öyle gitti bitti bu döngü böyle kaldı.....

Balçovalımısınız? hemşeriyiz bende uğur camii nin orada oturuyorum

Yalnız Reis sağolsun ekonomi gayet iyi. Allahıma şükürler olsun bugün doları da 3.40 a düşürdük.
Bende kendi işimden örnek vereyim. İTfaiye malzemeleri işi yapıyoruz. bursadan geldim izmire. Bizim delegeler söyledi açık var dediler. sana yardımcı oluruz dediler. izmire göçtük bir süre önce. bn şehrin güzelliğine kötülüğüne pek bakmıyorum. allahıma şükürler olsun kazancıma bakıyorum. İzmire geldikten sonra kazancım 2 kat arttı. evimizi aldık. araçlarımızı yeniledik. Tabi bunda Reisimize gönül vernlerinde payı büyük. Alie gibiyiz. daha da iyi olacak inşallah.

AnL_95
3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 12:20

Şu yorumu sırf siyasi propaganda yapmak için yazdığın ve söylediklerinin yalan olduğu o kadar belli ki üstelik konuyla da ilgisi yok.

Misafir 07b

1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 13:30

Ege perla ismi gibi İzmirin incisi olmaya aday.Mimarisini beğenmeyenler mutlaka olacaktır.Fakat yer seçimi mükemmel .İzban Salhane durağına yakın Adliyeye yürüme mesafesinde olması ayrıca avantajları.Adliye mensupları ve dava için gelenler mutlaka ziyaret edecek ve para harcayacaklardır.Yeri zaten körfezin en güzel manzarasına sahip.İş Bankası iyi iş çıkarmış,başarılı ve güzel bir proje yapılmış.İzmire hayırlı olsun.

Misafir 00a

1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 16:39

Haftasonları bomboş bir yer pek tutmadı sanki

Misafir 5b3

1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 18:09

izmirin en rezil mimarisi. utanç kaynağı

sayfa 36
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 343536
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet