Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Selçuk Alpay

7 yıl önce - Sal 15 Hzr 2010, 21:17

(+)

(+)

Üçgül.Trifolium purpureum Lois.

Barış

6 yıl önce - Sal 01 Ksm 2011, 01:10

(+)

Sanırım zambak. Yanlışsa doğrusunu paylaşırsanız sevinirim...

aydın bahadır
4 yıl önce - Cmt 21 Eyl 2013, 10:08

(+)

kestane

Ahmet Nadir İşisağ

3 yıl önce - Pzr 25 May 2014, 15:54

(Bursa-Kestane Çiçeği)

Başka bir sayfa bulamadım..

Misafir 8db

3 yıl önce - Pzr 24 May 2015, 09:15

çok teşekkür ederim .Ödevime çok yardımcı oldu.

Erol Gündüz
1 yıl önce - Cmt 11 Hzr 2016, 17:06

(+)
Karacabey Longozu / BURSA

ahmet1965
6 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 17:54

Zehirli Mantar

(+)

Misafir 41d

1 ay önce - Çrş 18 Nis 2018, 11:27

FEVZİ Bey merhaba
Ben Türkçe öğretmeniyim,öğrencilerimle bir proje hazırlıyoruz.Sizin sayfanızdaki bilgileri görünce çok mutlu olduk,yardımcı olacağınızı düşünerek.Süremiz kısıtlı 30 Nisan son.Bize yardımcı olabilir misiniz?

Misafir 3b3

1 hafta önce - Prş 10 May 2018, 10:58

Selamun aleyküm kardeşim Ben bursa Kestelde ikamet ediyorum. Gördüğüm bitkilerin resimlerini çekiyorum. herhangi bir eğitimim yok konuyla ilgili, tanımıyorum ayrıca sadece çok güzel oldukları için ve hayran kaldığım için çekiyor ve hatta çiğnememek için büyük özen gösteriyorum. belkide yakında yok olacaklar çünkü bölgenin geneli Kestel belediyesince imara açıldı. imara açılan yerlerde şahıs arazilerinde kesilen zeytin ağaçları ve diğer ağaçları maalesef gözünü para hissi bürümüş mütahitlerin cazip teklifleri ile kesiliyor. sadece ağaçlar değil çeşit çeşit kuşlar var. hele simsiyah gagası kırmızı bir kuş var bülbül veya kanaryadan bile güzel ötüyor. desen desen engerek yılanları gördüm. adı üzerinde engerekli onlarında türü azaldı zhiri tıpta çok gerekli ve bölgeye has semenderler ayakları kopsa bile birkaç gün içinde yerine geliyor. terörle mücadelede mayına basan yiğitlerin ayakları kopuyorya belki tıp ilerleyince gen bilimi gelişince kopan uzuvlarada derman olacak, kestelde yeterli çevre duyarlılığı yok ilçe yönetiminde, halis bakır kestel buskide şef tel:05358139975, bu konularla ilgili bitki hayvan resimleri paylaşabilirim.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet