Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Omerbursa
1 yıl önce - Cum 11 Ksm 2016, 11:17

-Evet arkadaşlar bu bölge çok ilginç!

-Son durumlar nedir ?

Misafir 73d

11 ay önce - Pzr 08 Oca 2017, 20:35

Bahsedilen yerde bizlerinde bir kisim yatırımı var söylenenlere göre 15 kat konut imari konuşuluyor.şuan 250 TL civari gidiyor orda yerler bildigim kadari ile

Numann
11 ay önce - Pzr 08 Oca 2017, 20:42

Hayırlısı olsun

Numann
2 ay önce - Pzr 01 Ekm 2017, 13:16

Son bir kaç gündür yaseminpark ve yayla et mangal arasına imar çıktığı söylentisi var. Bilgisi olan var mı?

Samet211
2 ay önce - Pzr 01 Ekm 2017, 15:07

O bölge bu aralar çok konuşulmaya başlandı, ateş olmayan yerden duman çıkmaz bende merakla takip ediyorum

Cüneyt5316

2 ay önce - Pzr 01 Ekm 2017, 17:43

İmar çıkmadı arkadaşlar Osmangazi belediyesi belediye orada huzurevi tarzı bir proje yapıyor.

Huseyin Topcuoglu
1 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 16:18

Merhabalar

Ben Demirtaş Cumhuriyet mahallesinde oturuyorum.
Bahsetmiş olduğunuz göl üstü bölgesi ile ilgili söylentiler var.
İsmetiye tarafının elde patlamasıyla birlikte buraya yoğunlaşılmış, el atından arsalar yer değiştiriyor. Bazı internet sitelerinde bölge ile ilgili sadece 2 adet arsa satış ilanı var ve fiyatlar m2 için 600-700TL çivarı. Toki nin yer aldığını bende duydum.

Değer kazanacağı düşünesindeyim bende. Yasemin park için verilen kat ayrıcalığı bu bölge içinde uygulana bilir komşu bölgeler sonuçta.

T2 terminal hattının devam edip Dosab a gireceğini zaten biliyoruz buradan da devam edip Müjdat Köstendil caddesinden devam edip inönü caddesine bağlanacak, yani bu bölge cember altında kalacak ve etrafında tramvay hattı olacak.

Bu söylentilerin çoğu emlakçılardandır bence doğruluk payıda çok yüksek.

Kesinlikle elde tutulması gereken bölge.

Bursa da konutlar ve arsalar yükseldi bildiğiniz gibi ataevler, özlüce, balat, hamitler, millet mahallesi bu bölgelerde projeler devam ediyor fakat alanlar kısıtlı doğal olarak farklı yerleişim yerleri düşünülüyor, bunların başında da Demirtaş bölgesi.

Misafir 012

1 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 16:44

hüseyin topçuğlu yavaş salla başın döner düşersin. yatırımlık araziler başlığında başka bur da başka sıkıyorsun palavra...

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet