Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Misafir 595

2 ay önce - Çrş 27 Eyl 2017, 12:54

O arapların dedeleri osmanlı askeri olarak hertarafta şehit oldular.Savaşta beraber olan barışta beraber olsa kötümü olacak.Bırakın bu arap düşmanlığını.

Misafir 595

2 ay önce - Çrş 27 Eyl 2017, 13:22

Beyefendi araptan çok türkü arkadan türk vurmuştur.İrandaki türklerle savaşmadımı yavuzselim.Karamanoğulları türk değilmiydi.Celali isyanlarını yapanlar kimdiler araplarmı.Mısır memlükleri,timur kimdi türk değilmiydi.Adaletli olacaksın arapa güvenmiyorsan türkede güvenme ozaman.Herkes hizmetçilik yapıyor doktor bile millete hizmet ediyor,insanların dışkısını elliyor adamlar.Yeterki onurunla çalış,insanların önünde eğilme,yalakalık yapma .Çalışmanın ayıbı olmaz,bahçıvanlığı,güvenlikçiliği beğenmiyorsun ama insanlar almanyada nasıl çalışıyor haberin yok senin.

cemolimm
2 ay önce - Çrş 27 Eyl 2017, 14:21

O meslekleri küçümsemek yada alay etmek amacıyla söylemedim. Bu yatırımların o bölge insanına ekonomik anlamında pek birşey vermeyeceğini belirtmek istedim. Bahsettiğin tarihi olaylarla konumuzun hiç alakası yok. Mesele o bölgeye yapılacak yatırmın kime hizmet edeceği meselesidir. Mesele biraz daha geniş bakarsak ülke topraklarının yabancılara satılması meselesidir. Mesele ülkenin kelepir ülke durumuna getirlime meselesidir. Oraya yapılacak yatırım ekomik anlamda oraya vereceği zarar vereceği faydadan çok daha fazladır. Egeye bakın akdenize bakım sahillerde ne kadar yerli halktan kalmıştır. Adminde sağolsun yazdıklarımı silipte duruyor...

Misafir 727

2 ay önce - Çrş 27 Eyl 2017, 18:27

Antepin yarısı arap,türkiyede milyonlarca arap var arapların bu memlekette bi ihanetini duymadık şimdiye kadar.O konuda hristiyana güven olmaz,rumların,ermenilerin yaptığını yarın antalyadaki ingilizi,almanı yapmayacak diyemezsin.Antalyadaki vatandaşlar düşünsün,sen niye dert ediyorsun

cemolimm
2 ay önce - Prş 28 Eyl 2017, 09:57

Doğru diyırsunuz antalya ege niye ben dert ediyorumki artık oralar yabancıların. Ayrıca güneydoğudaki kendi vatandaşlarımızla diğerlwerini karıştırmayın. Aynı şey değil. Neyse satın para kazanın bedava vatandaşlıklar verin. 40-50 sene sonra görüşelim..

Misafir 66c

2 ay önce - Prş 28 Eyl 2017, 12:44

Forum avm,yide yahudi sermayesi yaptı ona sesiniz çıkmaz.Vatandaşın yapacağı yatırım milyar liralık,hem dışardan hasta getirip türkiyeye senede milyon dolarlar kazandıracak böyle yatırıma şapka çıkarılır,forum gibi paraları dışarıya çıkarmıyacak,çalışacak işçileri saymıyorum zaten

Misafir 3fb

1 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 10:00

Bir milyarlık değil milyar dolarlık yani üçbucuk milyar türk liralık proje.Araklıda trup projesi,arsinde endustri bölgesi,mobiad mobilyacılar sitesi.Trabzon karadenizin bir numaralı şehri olur beş,onsene içinde.

ABC79
1 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 15:32

3.5 milyarı geçtik lazım değil 1 milyarlık olsun, varmı aslı astarı yok, sadece kuru laflardan ibaret, inşallah olur ama % 0 ihtimal malesef

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET