Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
hund
1 yıl önce - Pzr 28 Şub 2016, 16:21

Eğer maddi durumunuz iyiyse ve benim gibi daha lüks lokantalara, yeme içme yerlerine,

eğlence yerlerine gitmek isterseniz, İstanbul açık ara Türkiye'nin en zevkli ve lüks şehridir,

İstanbul'da Bebek, Caddebostan, Suadiye, Ataşehir, Moda, Göktürk, Zekeriyaköy , tüm

Boğaz kıyı şeridi, Levent, Akatlar gibi çok güzel, kendinizi herhangi bir gelişmiş ülkede hissedeceğiniz

yerlerde vardır, Bağcılar, Sultanbeyli gibi düzensiz gecekondu mahalleri de vardır, eğer maddi

durumunuz iyiyse, İstanbul mükemmek bir şehirdir her anlamda, trafik konusuna gelirsek de,

malum kış ayındayız, akşam 8'den sonra çoğu yol boşalmaya başlıyor, yazın herkes arabasıyla

dışarı çıktığı için asıl sorun yaz aylarında yaşanıyor, mesela kışın akşam 8'den sonra Caddebostan'a

gidin hiç trafik olmaz, ama yazın adım atacak yer olmaz aynı saatlerde.

erkin1
1 yıl önce - Pzr 28 Şub 2016, 23:07

Muşta şatomuz var gibi beyanat olmuş. Parası olan çatır çatır yer kime ne, birlikte mi kazanıyorsun ki ortak olasın. İstanbul harika mutlu olmak için yaratılmış bir şehir.

Mert Karakoyun

8 ay önce - Cmt 25 Mar 2017, 01:33

İstanbul gerçekten yaşaması zor ve çileli bir yer. ve bereket de yok gibi..

Misafir 86f

8 ay önce - Cmt 25 Mar 2017, 09:52

Ekonomi istanbulda donuyor adam bereket yok gibi diyor

Trabzon Bordo
8 ay önce - Cmt 25 Mar 2017, 10:12

Koy hayatina kurban ol be. Yemyesil daglar sisli kokusu havasi dereleri meyveleri hayat huzur ne varsa. Hayat kosusturmacasi olmasa sehire adim atarsam namerdim. Birinci sayfada koye ve koyluye hakaret edilmis yakistiramadim.

ahmet sert
8 ay önce - Cmt 25 Mar 2017, 10:29

Alıntı:
Ekonomi istanbulda donuyor adam bereket yok gibi diyor

Misafir; ekonominin İstanbul'da döndüğünden şüphe yok, oluşan o ekonomiden orada yaşayanların nasiplenmesinden bahsediyor Mert.Kim ne kadar nasiplenebiliyor, kazandığı para ne kadar bereketli onu anlatmaya çalışıyor.İstanbul'da kazandığın asgari ücretle ne yapabilirsin? Ya da kendi memleketinde veya daha mütevazi bir yerde bu para ne kadar işine yarar, seni geçindirebilir mesele bu.Yoksa İstanbul, oluşturduğu ekonomi, sunduğu fırsatlar değil mesele.Bunun yanında ortaya çıkan tehditler, pahalılık, hayat şartlarının ağırlığı, karmaşa, zorluklar ve neticede sana ekonomik olarak birşey kalıp kalmadığı daha önemli.

mustafa665
8 ay önce - Cmt 25 Mar 2017, 13:38

Artan nüfusla birlikte herşeyin yukarı doğru çıkması pahalılık ve barınma gezme mekanların pahalılıklari vb İstanbul'un insanlarını oldukça zorlar konuma getiriyor.

kaan0703
1 ay önce - Çrş 25 Ekm 2017, 20:38

1986.1991 yillarinda yasadim.bana yetti o zamanki trafik bile beni hasta ederdi..kactim zerre kadar pisman degilim agustos ayinda istanbuldan gecip trakya ve romanyaya gidecektim hesaplayip saat tam sabah 3 de gebzeden geciyordum trafik vardi bir sure trafik durdu kurtuldum direk kiyikoy 3 gidip nefeslendim donustede ozellikle canakkale uzerinden gecip dondum mutevazi yasam standartlari olan biri icin cook zor bir sehir..en azindan benim icin oylee..

deger35
1 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 02:26

valla kime sorsanız cogu mutsuz ama git kardesim dedigimizde kem küm yapıyor, iş falan diyor bunu diyen asagari ücret alıyor ,ben bişey deyim mi ben dahil herkes İstanbulda bir gün köşeyi döncez hayaliyle yaşıyoruz kimse birbirini kandırmasınama gerçek hiç böle degil. umut fakirin ekmegi işteee

mahmut11
1 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 02:46

Alıntı:

ornekleri mevcut..yol ortasında tecevuz..aşırı hızdan insanalrı ezme..(rüzgar çetin olayı)
öldürüp bavula paketleme..soygun.. daha sürü örnek..

Bunlar da önemli de önce okuyup yazabilmek önemli.
Daha yazı yazamadan ahkam kesmek!

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet