Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Erkin Kurhan
9 yıl önce - Cmt 19 Oca 2008, 15:26

Bahsettiğim konu ile ilgili Yeni Asır ın yaptığı haber. Acıbadem Kurumsal iletişim, tüm basına bu metni dağıtmıştı. Ancak daha sonra herhangi bir bilgi verilmedi. Bina son gördüğümde yıkılıyordu. Yıkım tamamlanıp yeni inşaata başlandı mı, ne yapılacak bilmiyorum.

http://ya2005.yeniasir.com.tr/09/29/index.php3?ka ...lum=gunluk

Acıbadem Bakırköy Hastanesi Carousel AVM nin içinde o nedenle otellerin arasında hastanede olabilir.

Acıbadem'in İzmir'de yer arayışı devam ediyor. İptal edildi derken bu bina iptal oldu diye kastetmiştim.

Misafir 5ce

1 yıl önce - Sal 26 Oca 2016, 13:19

Ben izmirden mustafa çankaya şifada ambulans şöförü olarak çalşyordum ama şu anda hastane kazanacağı içinçkardlar bBasmane şubesini alabilirsiniz orası mükemmel çalar izmirde ambulans şöförü ihtiyaç olursa seve seve çalım iyi günler

Misafir 166

8 ay önce - Pzr 09 Nis 2017, 15:39

Merhabalar yiyenim karın zarı kanseri tepecik araştırma hastanesinde kemoterapi görmesi gerekiyordu fakat doktor çok dolu olduğu için randevi alamadık durumu çok kötü ağrısı çok birde hastamız yeşil kartlı bu hastanede şansımız varmi bilgi bekliyorum tesekurler izmirden yaziyorum

abdulhakim sahin
8 ay önce - Pzr 09 Nis 2017, 15:51

izmirde acıbadem hastanesi yok diye biliyorum.

Misafir 4e0

3 ay önce - Sal 22 Ağu 2017, 12:49

adnan menderes havaalanında hemşire olarak çalışmak istiyorum. başvuru yapmam hangi hastaneye bağlı bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Misafir 02d

1 ay önce - Prş 26 Ekm 2017, 21:34

Çekap fiyatlarınız nekadar

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet