Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir a75

4 ay önce - Prş 12 Ekm 2017, 18:01

istanbul buyuksehir belediye baskani degisti. yeni baskan degisime gidebilir mi ? yeni baskani istanbul'da taniyan yok ismini duyurmak gelecek secime hazir olmak icin her ilceye yatirim yapmak kendini tanitmak isteyecektir. kentsel donusumle reklamini yapabilir. basaksehir ilcesinden tecrubesi vardir. bagcilarda da buyu capli kentsel donusum beklemelimiyiz ? yeni buyuksehir belediye baskaninin etkisi olur mu ?

Misafir 23f

3 ay önce - Çrş 25 Ekm 2017, 18:30

kentsel donusum hala yetersiz. bugun temel atma toreni yapilmis. toplamda 31 blok bina , 1903 daire olarak ve 31 is yeri olarak insaata baslanmis. bagcilar ilcesinin %60 oranda yenilenmesi gerekiyorsa bu hizla tamamlanmasi mumkun degil. yasa cikarip mahalle mahalle yenilenme yapilmali. diger turlu her mal sahibi ev sahibi toprak sahibi kiraci ile anlasma yoluyla omrumuz yetmeyecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla Bağcılar’ın “yeni yaşam alanı” Şehr-i Bağcılar ve THY sitesinin temel atma törenini gerçekleştirildi. Projeyi beğenen Bakan Özhaseki, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’yı tebrik etti. Demirkapı Mahallesi’nde yapılacak Şehr-i Bağcılar’da 1201 daire 15 Temmuz Mahallesi’ndeki THY Sitesi’nde ise 702 daire yer alacak.

http://www.bagcilar.bel.tr/icerik/174/17654/cevre ...-atti.aspxsayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet