Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Sucuğu mu? Afyon Sucuğu mu?
« önceki   123 ... 868788

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 88

sucukta bir numara kim
KAYSERİ 46.4%  46.4%  [490]
AFYON 53.6%  53.6%  [566]
Toplam Oy : 1056

ahmet sert
1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 20:46

Kayserililer ve Afyonlular birer kangal göndersin de karar verelim hangisi güzel

Misafir b7c

1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 20:51

Sivas kangalı mı, ürkütmez mi?

Misafir 8e7

1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 20:59

Alialimi sen okudugunuda anlamiyorsun ben yazimda afyon nufusu kayseriden fazlami yazmisim. Tam tersinimi. Kayseri nufus olarak daha fazla olmasina ragmen Afyon da beslenen hayvan sayisi daha fazla demisim.

alptekin55

1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 21:09

kesinlikle afyon sucuğu. 5 yıldır kayseride yaşayan biri olarak midemde bugün yanma varsa tek suçlusu kayseri sucuğudur. evet kardeşim sucukta baharat olur ama eti bastıracak kadar da değil! kayseri sucuğu çok baharatlı ve insanın midesini rahatsız ediyor. tabi damak tercihi değişir ancak bence afyon sucuğu daha fazla et kokulu olması bakımından daha lezzetlidir kanımca.

ali alimi012
1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 23:52

Alıntı:
Kayserinin nufus olarak Afyon dan daha cok olmasina ragmen,
atarken biraz destekli atin.

burda ne demişsin çok olmasına rağmen biraz destekli atın yani ben atmışım....
neyse bana cevap yazma. sen sakın kayseri sucuğu yeme....

ali alimi012
1 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 23:55

Alıntı:
kesinlikle afyon sucuğu. 5 yıldır kayseride yaşayan biri olarak midemde bugün yanma varsa tek suçlusu kayseri sucuğudur. evet kardeşim sucukta baharat olur ama eti bastıracak kadar da değil! kayseri sucuğu çok baharatlı ve insanın midesini rahatsız ediyor. tabi damak tercihi değişir ancak bence afyon sucuğu daha fazla et kokulu olması bakımından daha lezzetlidir kanımca.

madem miden yandı. yeme bir daha . afyon yemeden bile afyon demek ne saçma.koku çemenden gelir. kayseri sucuğunda da yeterince var .

Misafir 1da

1 ay önce - Çrş 25 Ekm 2017, 16:21

Bir adanalı olarak sucuk eşittir kayseri diyorum , bunun tartışmasını yapmak bile abes. Yıllardır kayseriye gitmedim eskiden açık sucuk satılır folyo kağıda sarar mangalda yapardık , hala var mı acaba açık sucuk , gelsem nerde bulurum ?

sayfa 88
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 868788
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET