Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Amasya kış manzaraları

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)

Sizce en güzel mevsim hangisidir?
Kış 0.0%  0.0%  [0]
Yaz 100.0%  100.0%  [5]
Toplam Oy : 5

-mert-
1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 23:17
Amasya kış manzaraları

Amasya'nın iklimi genel olarak Karadeniz iklimi olsa da bölgede karasal iklimin etkileri de görülmektedir. Kış aylarında oldukça yağışlı hava hakim olmaktadır. Kış ayı da yaz ayı gibi Amasya'da güzel manzaralar çıkartmaktadır. Gerek nehir kenarında, gerek caddelerde, gerek sokaklarda ve en önemlisi dağ zirvelerinde güzel görüntüler sunmaktadır.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

yusuf lutfi

1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 23:32

Alıntı:
Amasya'nın iklimi genel olarak Karadeniz iklimi olsa da bölgede karasal iklimin etkileri de görülmektedir. Kış aylarında oldukça yağışlı hava hakim olmaktadır. Kış ayı da yaz ayı gibi Amasya'da güzel manzaralar çıkartmaktadır. Gerek nehir kenarında, gerek caddelerde, gerek sokaklarda ve en önemlisi dağ zirvelerinde güzel görüntüler sunmaktadır.

Bu resimler güncel mi? Yoksa geçen senenin mi? Adana'dan bakınca o kadar inanılmaz gözüküyor ki.

-mert-
1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 23:42

Resimler güncel Yusuf kardeşim. 2017'nin Ocak ayına ait. Güzel bir şehirdir, kışın karlarla büyülenir şehir.

yusuf lutfi

1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 23:48

Sanırım öğrencisiniz. Bana kardeşim demeniz çok hoşuma gitti. Genç hissetmemi sağladınız. Teşekkür ediyorum size.
Bir de fotoğrafları açınca tarih olarak 22 Ekim 2017 olarak görünüyor. Ona takıldım.

mehmet güngör bağ
1 ay önce - Pzr 22 Ekm 2017, 11:49

sn Yusuf lutfi;

fotoğrafların wowTurkey sitesine yüklendigi tarih olarak 22 ekim 2017 tarihi gözükür
olanağan üstü durum yok

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET