Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Luminita
2 ay önce - Pts 09 Ekm 2017, 11:35

Bir iki seneye kalmaz, mumla arayacaklar Villakent gibi bir yerden ev almaya, 2018 de doğalgaz da gelecel

Ayhan
2 ay önce - Pts 09 Ekm 2017, 18:23

Alıntı:
Villakent ile iligilenen arkadaşlar için bir tavsiye de bulumnak isterim, fazla düşünmeyin, fiyatlar 400 bin den başlıyor, pahalı demeyın, İzmir'in içinde ne alabilirsiniz, 2+1 apartman dairesi, oysa Villakent de villa alıyorsunuz, müstakil, size ait, üst komşun halıyı kafana silkelemıyor, alt komşun çöcuğun biraz gürültü yaptı diye kapına gelmiyor, burada bahçenle uğaşırsın, tarhananı yaparsın, şehir stresinden uzak olursun... Otoban dan 15-20 dakikada Konak ta olursun. Bence fazla düşünmeyin...gerçi buralarda fazla ev de kalmadı, gelin, kapın bir tane!

Doğru düzgün yolu, çarşısı, yeşil alanı olmayan, sineklerin cirit attığı gözden uzak unutulmuş bir bölge...

Luminita
2 ay önce - Sal 10 Ekm 2017, 15:13
Villakent

Ayhan bey'e katılmıyorum, vaktim olursa resim ekleyeceğim, yolları, yeşil alanları göstereceğim...bu arada merak ettim, Ayhan bey nereleri tavsiye ediyor, hem uygun, hem yakın?

Misafir c8e

1 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 21:20

Herkese merhaba. İzmir de uzun süren araştırmalarım sonucunda Villakent in hem konum hem de konsept olarak yaşamak istediğim yer olduğuna karar verdim. Yalnız bir noktada kararsız kaldım. Natamam ev alıp tadilat yaptırsam sorun yaşar mıyım? Ya da arsa alıp ev yaptırmak mı mantıklı ? Değerli fikirlerinizi öğrenmek isterim. Şimdiden teşkle .

Misafir 9d1

1 ay önce - Prş 19 Ekm 2017, 20:00

Na tamam ev almanizi oneririm.sifirdan ev yapmak cok suprizlere gebe olmak demek.tabiki bu konuda tecrübeniz yoksa.

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR