Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Kaanul
7 yıl önce - Çrş 04 Ağu 2010, 14:34

Günlük, spontane akşam çıkmaları için beyoğlu, Asmalı Mescit tavsiye ederim her mekan gerçekten oturulabilecek mekanlar.

Yemek yemek için bebek ve bağdat caddesi'nde bulunan Kırıntı'yı tavsiye ederim. Her mutfaktan harika yemekleri mevcut. Ayrıca taksim cafe Krepen ide tavsiye ederim. Eğer ayaküstü yemek sevenlerdenseniz yine taksim Kızılkayalar da başta ıslak hamburger olmak üzere bir çok fast food çeşidi bulunur.

Oturup sadece birer kahve veya çay diyorsanız, kuruçeşme de denize nazır cafe Aşşk güzel ve makuldür.

Gece kulübünde ise; kuruçeşme Reina ve ortaköy Anjelique en iyilerdir.

Genelde sahil kısımları ya da iyi semtlerden örnek verdim fakat buralarda gerçekten en iyilerden özelliklede cafe ve yemek olarak güzel yerdeler ve yerlerine görede çok abartılı fiyatları yok diyebilirim.

kenans70
7 yıl önce - Çrş 11 Ağu 2010, 14:48

daha evvel yazılmş olabilir ama göremedim

etilerdeki çardak büfenin (nispetiye caddesi)döneri bence istanbulda yiyebileceğiniz en iyi dönerlerden biridir

birde masada mangal keyfi yaşamak isteyenlere bahçelievlerdeki hünkar mangal basıyı (çalışlar caddesi )öneririm

Berk
5 yıl önce - Sal 10 Oca 2012, 01:30

yesilkoy,bakirkoy taraflarinda iseniz gelik restauranti oneririm..doneri,koftesi,mantarli pilavi harika
kebap icin aksaray-horhor
eglence icin asmalimescit..biraz daha dozunu arttirmak icin herkesin bildigi kurucesme tarafindaki pahali diskotekler
kokorec icin ortakoydeki sirayla dizilmis kokoreccilerden herhangi birisi olabilir(senelerdir yerim hala ismini bilmiyorum)**kokoreci komurde alin, sac tavada(sampiyon usulu)cok yagli oluyor ve lezzeti kayboluyor..
dondurma icin bebek teki mini dondurma guzeldir..
nargile icin ali pasa medresesi.. bogaz taraflarinda iseniz etiler-balkon nargilesi cok guzel!
iskembe,kelle vb seyler icin findikzade sarihan iskembe.
cigborek sevenler icin ise istanbulda bence tek onerebilcegim yer sehremininde bulunan odabasi borekcisidir

fatihkerim
5 yıl önce - Sal 10 Oca 2012, 01:33

ümraniye alemdğ cadesinde hamuriş diye bir yer var(hatta cadde üstünde iki şubesi var)..kır pideleri çok güzel..hele de patateslisi...

Uğur Altun

5 yıl önce - Sal 10 Oca 2012, 23:17

Maslak EFES
Sipariş üzerine tepsi ile kadayıf yapılıyor
Parmaklarınızı yersiniz benden söylemesi

Osman_as

3 yıl önce - Çrş 12 Ksm 2014, 17:20

Beşiktaş Çarşı. Karadeniz pide kebap. Küçük bi lokanta. 2 ya da 3 katlı idi galiba. Ama döneri meşhur. Resimden de anlaşılır herhalde Bu kıvamda değilde biraz inceldikten sonra denemeli.Elibol ustanın.Akşama kapalı biliyorum döner bitiminde.

Emre1979

2 yıl önce - Sal 24 Mar 2015, 11:29

Manzarası ve samimi atmosferi ile "Happily ever after" bebek diyebilirim. Çok keyifli bir mekan. Haftasonu kahvaltıları için de idealdir.
(+)

(+)

(+)

Mehmet DK

1 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 22:09

Suadiye-şaşkınbakkal'da Kızılkayalar'da ıslak hamburger,sosisli sandviç ve çeşitli tostlar ayrıcada yaprak döner var.Ayran açık bardakta veriyorlar,limonata da var ama içmedim tavsiye edilir mi bilemiyorum ama ayranı çok lezzetli diyebilirim.Ayrıca yaprak döneri de çok iyiymiş diye duydum,duydum diyorum çünkü kendim hiç denemedim.Ama gerek ıslak hamburgerini gerekse sosisli sandviçini tavsiye edebilirim,yıllardır hep aynı kalitede devam ediyorlar.Uzun yıllar bu şubede hizmet verdiler ama duyduğuma göre artık zincir haline dönüşmüş durumda.Fakat bana yakın oluşu yüzünden canım çektiğınde hep buraya giderim...

(+)

(+)

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet