Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Cemoli D18
1 yıl önce - Çrş 18 Ekm 2017, 12:33
Bağcılar Belediyesi'ne Yeni Hizmet Binası Projesi


Evet eski bir bina artık olmayacak.
Yeni güzel ve modern bir yapı olacak.


Alıntı:
Bağcılar’da 25 yıl sonra yeni Belediye Hizmet Binası heyecanı yaşanıyor. İlçe statüsü kazandığı 1992 yılından bu yana kullanılan Güneşli Mahallesi’ndeki hizmet binasının yerine inşa edilecek olan Bağcılar Belediyesi Hizmet Binası, kapalı alanı ve toplam 419 araçlık otoparkının yanı sıra botanik bahçeye sahip olacak. Yeni hizmet binası ilçenin hizmet ve yaşam merkezi haline gelecek.

Bağcılar Belediyesi’nin şu anki Güneşli Mahallesi Kirazlı Caddesi’ndeki hizmet binasının da bulunduğu arsada başlayan inşaat tüm hızıyla devam ediyor.

Bağcılar Belediyesi Hizmet binası, toplam 22.950 metrekarelik bir arsa alanına sahip bulunuyor. Hizmet binasının bahçesinde ziyaretçilerin egzersiz yapma imkanı bulacağı yürüyüş yolları, dinlenme amaçlı oturma grupları, süs çiçekleri ile ağaçların süslediği yaklaşık 18 bin metrekarelik yeşil alan da yer alacak.


Bağcılar Belediyesi yeni hizmet binası yaklaşık 37 bin metrekarelik kapalı alana sahip olacak. Bina, 2 bodrum kat ve zemin kat + 5 kat olacak şekilde hizmet verecek. Projeye göre, hizmet binasının içerisinde 171 araçlık otopark da bulunacak Yine, ayrıca yeşil alanın altında inşa edilecek ek otopark ise 248 araçlık kapasitede olacak. Böylece toplam 419 araçlık otopark bulunacak. Bağcılar Belediyesi Hizmet Binası yine sosyal yaşam alanlarına da sahip olacak. Buna göre, 450 kişilik konferans salonu, cep sineması, sergi alanı, spor salonu, kreş ile 2 de ibadet hane hizmet verecek. Binada, toplam 14 asansör ile Meclis Salonu ve grup odaları da yer alıyor. Yeni Hizmet Binası’nın iki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.


http://www.bagcilar.bel.tr/icerik/174/17477/bagci ...ecani.aspxEski bina

(+)İnşa süreci

(+)Proje görselleri


(+)

(+)

(+)

(+)

(+)Görsel ve Fotolar belediye sitesinden alıntıdır.cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet