Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 416
Misafir a4f

1 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 17:41

bilgi almak için aradığımızda ekim ayında örnek dairenin hazır olacağı söylenmişti, bununla ilgili bir gelişme var mı?

Misafir a4f

1 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 18:26

pardon sayfayı yenilediğimde mesajı tekrar yolladı, kusura bakmayın

Cüneyt5316

1 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 21:31

Hayır anlamıyorum ben bu işi. 2 tip alıcı vardır.
1 temelden yani topraktan alan alıcı. Bahtına nasıl daire çıkarsa artık.
2 örnek daireye bakarak alan alıcı.
Ama burada örnek daire yapılmadan site komple satıldı. Bunu nasıl başardılar anlamadım. İnsan örnek dairesini yapar ama da. Ne kadar zaman geçmiş.

Misafir 583

1 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 21:58

Ses yalıtımı belirsiz örnek daire biri yapılacak diyor öbürü yapılmayacak diyo dalga geçer gibi bekliyoruz bakalım nolacak

Misafir 8c9

1 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 22:09

Sayin misafir 578 beklemeyin.Arayin sorun gidin ziyaret edin.inşaata gidin ust yetkililerle görüşün merak ettiginiz konuda bilgi almak en dogal hakkınız.Diger arkadaslar ornek daire yapılmamasını bende bizlere saygısızlık olarak görüyorum. Ancak bu saatten sonra yapmazlar niye yapsinlar ki zaten almisiz insaatta onemli bi kisim hem bitmiş hemde satinalmalari tamamlanmış. Bu saatten sonra ornek daire baslarina dert olur.Sabredip bekleyecegiz firmaya guvenecegiz insallah icimize siner bittiginde.

Misafir 0ba

1 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 00:36

K blok örnek blok olarak hazırlanıyor dediler yanlıs hatırlamıyorsam.

Misafir 735

1 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 15:20

"örnek blok" yapmayın üstadım adamlar örnek daire bile yapmazken örnek blok fantaziden öte sanırım.Keşke yapılsaydı da eksikleri görebilseydik.Ben kendi adıma Hayat'ın örnek dairesini hiç beğenmedim.Hatta balkondaki ölü bölgeyi hangi mantıkla yaptılar çözemedim.Duvar kağıtları da ziyadesiyle çirkindi.Dilerim bizde itinalı davranırlar.

Misafir a9e

1 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 16:41

Bakyapının tüm dairelerinde hemen hemen aynı renk tonlarında ve desenlerde duvar kağıdı kullanılıyor. Ziyadesiyle çirkin olarak nitelediğiniz duvar kağıtlarını ilk defa hayatın örnek dairesinde görmediniz yani.

Misafir e02

1 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 18:56

Misafir a92,misafir 735 in daha once bir bak yapi projesini nereden tahmin ettiniz ziyadesiyle zor bir tahmin.

Misafir 0ba

1 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 19:41

Bizde örnek daireye bayıldık. zevkler farklılık gösteriyor demekki. Sıkılınmayacak bir duvar kagıdı ve mutfak banyo oldugunu düşünüyorum.

sayfa 416
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet