Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Cüneyt5316

2 yıl önce - Cum 25 Mar 2016, 13:21

Hayırlı olur inşaallah eski yeri de tahminimce ofis olarak kiralanır gibime geliyor buttim misali.

sağsalim
2 yıl önce - Cum 25 Mar 2016, 19:01

yıllarca şu an kullanılan binanın önünde araç park edilmesini şikayet etmiştim ama tabi sahibi önemli biri olunca kimse karışmamıştı. hatta kendilerinin özel bir değnekçisi bile vardı. şehir merkezinde koca kaldırıma arabalar park ediyordu, millet de daracık yerlerden geçmeye çalışıyor. taşınsınlar da yol açılsın bari

Cüneyt5316

2 yıl önce - Cum 25 Mar 2016, 21:47

Aynen en azından yeni yerinde otoparkı ve arkada yol var Oray'a kenarada park etsen sıkıntı olmazBerktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Prş 31 Mar 2016, 19:49

MEDİCALPARK BURSA, FEVZİ ÇAKMAK’A TAŞINIYOR
Alıntı:
- Fevzi Çakmak Caddesi üzerindeki hastane binasının Medicalpark Bursa Hastanesi’ne devri ile ilgili protokole imzalar atıldı.
- Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Medicalpark Bursa Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Sedat Demir, Fevzi Çakmak Caddesi üzerindeki hastane binasının Medicalpark Bursa Hastanesi’ne devri ile ilgili protokolü imzaladı.


Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Medicalpark Bursa Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Sedat Demir, Fevzi Çakmak Caddesi üzerindeki hastane binasının Medicalpark Bursa Hastanesi’ne devri ile ilgili protokolü imzaladı. Medicalpark Bursa, Temmuz ayının ilk haftasından itibaren yeni binasında hizmet vermeye başlayacak.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Medicalpark Bursa Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Sedat Demir ile Büyükşehir Belediyesi’nin yeni binasındaki makamında bir araya geldi. Medical Park Bursa Hastanesi’nin Fevzi Çakmak Caddesi üzerindeki binaya taşınmasını öngören protokolü Başkanı Altepe ve Doç. Dr. Demir birlikte imzaladı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, konuyla ilgili açıklamasında, “Büyükşehir Belediyesi mülkiyetinde olan hastane binası, artık Medicalpark Bursa Hastanesi’nin… Bu sözleşmeyle, sağlık alanında öncü kuruluşlardan olan Medicalpark, mevcut binadan Fevzi Çakmak Caddesi yani Fomara’daki, İl Emniyet Müdürlüğü’nün karşısında bulunan sağlık merkezine taşınacak” dedi.
Medicalpark’ın mevcut potansiyelinin yeni binada daha da artacağını belirten Başkan Altepe, hastanenin hem Bursa’dan hem de yakın kentlerden gelecek hastalara cevap verebilecek niteliğe ulaşacağını söyleyerek, “Bursa’da sağlık turizmine de katkı sağlayacak bir merkez olacak. Kalitesiyle kendisini kabul ettiren Medicalpark, yıllar boyu imza attığı önemli hizmetlerini yeni binasında artırarak sürdürecek” diye konuştu.

Video:“Güney Marmara’nın hastanesi olacak”
Medicalpark Bursa Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Sedat Demir de her zaman Büyükşehir Belediyesi’nin desteğini yanlarında bulduklarını vurgulayarak, “Medicalpark Bursa Hastanesi, Bursa’da 10 yıldır önemli hizmetleri gerçekleştirdi. Artık kapasitesinin yetersiz kaldığı mevcut binamızdan yeni binaya taşınacağız. Bursa’da 3. basamak düzeyinde hizmet veren önemli bir hastaneyiz. Yeni binada, gelişen ve yenilenen yapımızla kalitemizi de artırarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Medicalpark Bursa Hastanesi, sadece Bursa’nın değil, Güney Marmara’nın hastanesi olacak” şeklinde konuştu.
Doç. Dr. Demir, yenilenen yapısıyla 5 yıldızlı otel konforunu sunacak olan hastanenin, dünyanın sayılı ülkelerinde bulunan üstün tıbbi teknolojiyi de Bursa’ya taşıyacağını ve hizmetlerine bu kalitede devam edeceğini sözlerine ekledi. Başkan Altepe’ye, desteklerinden dolayı teşekkür eden Doç. Dr. Demir, Medicalpark Bursa Hastanesi’nin Temmuz ayının ilk haftasından itibaren yeni binasında hizmet vermeye başlayacağını kaydetti.

Kaynak: http://www.bursa.bel.tr/medicalpark-bursa--fevzi- ...ber/21575/

Hayırlı uğurlu olsun.


rıdvan90
2 yıl önce - Cmt 30 Nis 2016, 21:57

Hastaneye medicalpark yazıları asılmış.Şimdiden hayırlı olsun.Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Prş 16 Hzr 2016, 22:33

VM MEDİCAL PARK BURSA TEMMUZ'DA HİZMETİNİZDE!
Alıntı:
Türkiye'nin en yaygın ve size en yakın hastaneler grubu olarak, 10 yıldır 'Herkes için Sağlık' anlayışıyla Bursa'da hizmet veriyoruz. Bu güzel şehre hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren özenimiz ve uzmanlığımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda sizin ve sevdiklerinizin yanında olmak için çalıştık.Şimdi ise hayata dokunan çeyrek asırlık tecrübeyi yenilikçi fikirlerle buluşturduğumuz, değişen yaşam standartlarına adapte olan hastanecilik modeli VM ile yeni adresimizde siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye hazırlanıyoruz.

Bursa için VM konseptiyle çıktığımız yolda herkese ayrıcalıklı sağlık hizmeti sunmak adına her detayı düşünerek; başarı oranları ve yüksek hizmet kalitesiyle kısa bir süre içerisinde dünyada ses getirmeyi başaran Liv Hospital kalitesini VM Medical Park Bursa çatısı altında sizlerle buluşturuyoruz.

İsmini Leading International Vision (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden alan, ileri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanan; Liv Hospital'ın kusursuz hizmet anlayışını Liv Concept adıyla VM Medical Park Bursa Hastanesi'nde sağlığınızın hizmetine sunuyoruz.

Kişiye özel sağlık hizmetini merkezine alan; yenilikçi tıp teknolojilerini güçlendirilmiş akademik hekim kadrosuyla çağdaş bir hastane ortamında buluşturacak olan VM Medical Park Bursa Hastanesi, sağlığınıza değer katan yeni tıbbi bölümleri ile Temmuz'da hizmetinizde!

Kaynak: http://www.medicalpark.com.tr/bursa

Hayırlı uğurlu olsun.


Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Prş 11 Ağu 2016, 12:03

MEDİCAL PARK'TAN 5 YILDIZLI HİZMET
Alıntı:
Bugün 17 ildeki 27 hastanesi ile Türkiye sağlık sektörünün en büyük aktörü konumunda olan Medical Park Hastaneler Grubu, en yeni markası VM Medical Park’ın ikinci hastanesini Bursa’da hizmete geçirdi.‘VM Medical Park’ markasıyla kapılarını açan hastane, kişiye özel sağlık hizmetini merkezine alan, akademik ve alanında uzman hekim kadrosuyla çağdaş bir hastane ortamında hizmet verecek.

VM Medical Park Bursa Hastanesi, 270 yatak kapasitesi, 125 yoğun bakım ünitesi, 8 ameliyathane, dahili-cerrahi, yenidoğan, kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi yoğun bakım ünitelerinin yanı sıra, şık dizayn edilmiş hasta yatış odalarıyla otelcilik hizmetlerinde de farkını ortaya koymuş olacak. Mevcut Bursa hastanesinde 500 çalışanı istihdam ettiren hastane, yeni markası VM Medical Park’la da istihdam ettiği kişi sayısını 700’lere çıkaracak.

Adını İngilizce’de ‘Value Added Medicine’ın karşılığı olan ‘Sağlığa Değer Katan Hizmet’ sloganından alan ‘VM Medical Park’ markasının ikinci hastanesini Bursa’da hayata geçirmelerinden ötürü gururlu olduklarını dile getiren VM Medical Park Koordinatörü Dr. Necip Kozalı, “2015 yılında yeni markamız VM Medical Park’ın ilk hastanesini Kocaeli’de açmıştık. Şimdi de Ağustos ayı içinde Güney Marmara’nın referans hastanesi olmasını hedeflediğimiz VM Medical Park Bursa Hastanesi’ni hizmete geçiriyoruz. Son teknolojik imkanlarla donatılan yeni hastanemizle bölgedeki sağlık hizmetlerini üst düzeye taşıyacağız. Hastanemiz, kusursuz hizmet anlayışı ve sağlık kavramını öne çıkaran duruşuyla kısa sürede bölge insanının yaşam kalitesini artıracak” dedi.

VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Prof. Dr. Sedat Demir ise, kişiye özel sağlık hizmeti, erken teşhis, etkin tedavi ve hasta konforunu ön plana çıkaran anlayışlarıyla kısa sürede bölgede adlarından söz ettireceklerini söyledi. Demir, “Biz gelecekte üniversite hastanesinin de ötesinde Ar-Ge merkezi olmak istiyoruz. Dışarıdan hazır üretilmiş bilgiyi kullanmak yerine, kendi bilgimizi ve teknolojimizi üretmek istiyoruz. Uzun vadeli hedefimiz bu yönde. Önceliklerimizden biri de Onkoloji’de bir Ar-Ge Enstitüsü kurarak tıbbı cihazlar geliştirmek. Yeni binamız bunları karşılayabilecek düzeyde. Bunun dışında eğer mevzuat sıkıntısını aşabilirsek, MLP Care olarak sağlıkta 25 yıllık tecrübemizin eseri olan İstinye Üniversitesi’nin bir tıp fakültesini de gelecekte Bursa’da açmayı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: http://www.olay.com.tr/medical-park-tan-5-yildizl ...met/81765/

Darısı diğer boş binaların başına.


Arda M Öztürk

1 yıl önce - Sal 17 Ekm 2017, 15:39


(+)
sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet