Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Alpiş A.Ş. Yeni Projesi Aden House
« önceki   123 ... 2021222324   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21
Misafir 722

1 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 07:21

Zamaninda alan memnun satan memnundu kardesim. Belediye oyu icin belediye goz yumuyordu. Her neyse yapilsa gene yapilir. Kac metrekarelik alan. Gecekondularin ortalama kat sayisi 3. Ver donusum icin 10 kat. 3 kati ev sahibine kalan 7 katta insaati yapan sirkete. Tabi ornegin 100 metrekare olan bi gecekondu icin gidip 150 metrekarelik ev vermicek. 70 80 metrekarelik ev vercek yani 1 katina yapsa 4 ev yapsa 70 metrekareden. 1 katini ev sahibine verip kalanlari satip kar yapabilir. Gene muthis kâr yapar ama fakir fukarayi gören kim. Herkes 10 kurus daha kazaniyim derdinde

murat159357
1 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 11:45

Gecekondu yapanda suc yok 100 m2 ye ev yapilabilir diyen belediyede suc var bitisik nizama hayir gelecegin carpik kentlesme ornegi demirtas

Misafir b03

1 ay önce - Pzr 22 Ekm 2017, 18:09

Bu evlerin teslim tarihi ne zaman.

Misafir c05

1 ay önce - Pzr 22 Ekm 2017, 21:06

Örnek daire çok özensiz olmuş. Maket ve satış katologu yanında silik kalmış. Malzeme kalitesiz camlar eski düzen beyaz pimapen camlar çok kötü duruyor içerden. Kapı yanındaki dolap fortmanto tavana kadar olsa iyi olurdu.Ebeveyn banyosunda ki lavabo dolapli olmaliydi bu şekilde sade kalmış. Ben bu projenin 3.5+1 almıştım biz aldığımızda örnek daire yoktu.Örnek daireyi görünce aldığıma pişman oldum.

Misafir b1f

1 ay önce - Pts 23 Ekm 2017, 01:09

2019 yazıyor sitesinde.

Misafir efa

4 hafta önce - Pts 23 Ekm 2017, 11:07

Örnek daireyi bende gezdim 3,5+1 dairede salon büyüklü gayet iyi fakat petekler yetersiz,balkona ön taraf çıkış çift açılır cam veya ortadan kızaklı kapı olsa daha hoş olur. Pimapenler beyaz içeriden çok kötü duruyor. Alpişin kalitesine yakışmamış.

Misafir efa

4 hafta önce - Pts 23 Ekm 2017, 11:20

1+1 50m2 daireye konmayacak peteği koca salona hangi akılla taktınız anlamıyorum.

Salonun iki cephesini komple cam yapıyorsunuz ama balkon ile bağlantıyı sağlayan sadece 1 kapı. Bağlantıyı bir kapı ile sağlayacaksanız açılmayan koca bir cam koymanın mantığı nedir?
Peteklerin yetersiz kaldığı zamanlarda güneş ısısıyla mı ısınalım diye?

Örnek daireye baktığımızda bu dairelerin altına herhangi bir müteahhit imza atsa amenna, ancak Alpiş'e gerçekten yakıştıramadım.

Alpiş'in gerekli düzenlemeyi yapacağına yürekten inanıyorum.

Misafir cc3

4 hafta önce - Pts 23 Ekm 2017, 11:56

Örnek dairelere bakarken gözlerim kamera aradı, ama şaka değilmiş. Tek kelime; REZALET

yturap

4 hafta önce - Pts 23 Ekm 2017, 13:25

Arkadaşlar yanlış anlamayın sorumu ama rezalet olan ne? Yani neleri beğenmediniz ki? (ben gezemedim, bu nedenle soruyorum) Pencerelerin beyaz olması ve küçük petekler dışında da mı beğenmediğiniz şeyler var. Normalde ben bu projeyi çok beğenmiştim ve 3,5+1 daire almayı çok istemiştim. Ama maddi yetersizlik sebebi ile Hayat projesinden aldım. Biz o projeyi eleştirirken, sizin de bu projeye tepki göstermenize şaşırdım doğrusu. Bu firmalar çok para kazanma hırsı ile neden müşterilerini mutsuz eder ki..

Misafir 012

4 hafta önce - Pts 23 Ekm 2017, 13:56

firmaların neden örnek daire yapmadığı belli oldu..

sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 2021222324   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet