Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Süha
9 yıl önce - Cum 03 Tem 2009, 22:10
BUR » Gemlik Minibüsçüler Kooperatifine 7 Adet Araç: 'Yalova-Orhangazi' Arasında ÇalışacaklarGEMLİK OTOBÜS VE MİNİBÜSÇÜLER MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ’NE 7 PRESTİJ
Alıntı:


Temsa Global, 73 Nolu S.S. Güzel Gemlik Otobüs ve Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne 7 adet Prestij Super Deluxe aracı teslim etti.

Temsa Global’in şehir içi taşımacılığına yönelik olarak tasarladığı, donanım ve konforuyla kısa sürede sektörün gözdesi olan Prestij Super Deluxe midibüsler Gemlik Belediyesi’nin filosuna katıldı. Kısa mesafe taşımacılıkta minimum maliyetle maksimum yolcu memnuniyeti sunma hedefiyle yola çıkan Prestij Super Deluxe, 02 Temmuz 2009 günü düzenlenen törenle Gemlik Otobüs ve Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne teslim edildi.

Gemlik İskele meydanında yapılan teslimat törenine Gemlik Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güler, Gemlik Kaymakamı Mehmet Baygül, 73 No’lu S.S. Güzel Gemlik Otobüs ve Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Fatih Keke, Temsa Bölge Satış Yöneticisi Baybars Dağ katıldı.

Gemlik Otobüs ve Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Fatih Keke, Prestij Super Deluxe markalı midibüsler ile araç filosunu 50’nin üzerine çıkardıklarını belirtti. Keke ayrıca “Yalova ve Orhangazi arasında hizmet vermek üzere satın aldığımız Prestij Super Deluxe’leri ekonomik olması, düşük işletme maliyeti, yüksek güvenlik donanımı ve konfor gibi özelliklerinden ötürü tercih ediyoruz” dedi.Temsa Global’in satış sonrası hizmetler konusunda da her daim müşterisinin yanında olduğuna değinen Keke ayrıca; “Sektörümüzde servis memnuniyeti alım kararında önemli bir unsur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak için hizmet verdiğimiz araçlarda yolcularımızın sorun yaşamamalarına özen gösteriyoruz. Bu anlamda Temsa Global’in Prestij Super Deluxe aracı teknoloji, tasarım ve konfor açısından kusursuz” açıklamasını yaptı.

Lüks yolculuk olanağı

27+1 kapasiteli Prestij Super Deluxe, geniş gövdesi, kapı girişleri ve bagaj alanları ile kullanıcılara daha konforlu yolculuklar vaat ediyor. Prestij Super Deluxe, 7 bin 168 mm araç boyu ile sınıfının en uzun otobüsü olma özelliği taşıyor. Aracın uzun olması, koltuk - diz mesafelerini genişletiyor. Araç iç genişliği ile düz koridoru, yürüyüş alanının daha geniş ve koltukların daha konforlu olmasını sağlıyor.

Temsa Global mühendisleri tarafından geliştirilen Bedoseat* özelliği ile Prestij Super Deluxe kaptanları, yolculuk öncesi ve sonrasında konforlu bir şekilde dinlenebiliyor.

*Bedoseat; Temsa Global mühendislerinin geliştirip patentini aldığı; dünyanın ilk açılır-kapanır otobüs içi kaptan yatağı.

Kaynak: http://www.lojiport.com/news_detail.php?id=14766

Not: Gemlik Otobüs ve Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini tebrik ederim en azından bir hat daha kaliteli hizmete kavuştu darısı Yalova kent içindeki ulaşımın başına.Süha
9 yıl önce - Prş 26 Ksm 2009, 23:16(+)


Süha
8 yıl önce - Cmt 27 Mar 2010, 22:34(+)
Misafir 73d

2 yıl önce - Cmt 10 Arl 2016, 03:11

Gemlik orhangazi harrket saatlerini ögrenebilirmiyim ve ücretini

ediz000

2 yıl önce - Pts 12 Arl 2016, 00:42

Arkadaşlar bir kere gördüm bu ne dedim. Demek ki çıktı bunlar almış ve hayırlı olsun.

Misafir eda

1 yıl önce - Sal 17 Ekm 2017, 10:17

Yalova terminalden Gemlik'e güzel gemlik otobüs saatlericevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara