Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 599
Misafir aee

1 ay önce - Pzr 15 Ekm 2017, 08:54

Gece seferlerinin çabuk sürmesi doğal.
Trafik lambası yok, komşu ilçeye giden düğün konvoyu yok, karşıya geçen yaya yok, tarlasından dönen traktör yok.
Aynı yolu bir de bugün saat 14'te yola çıkıp deneyin, Kurtköy'e varışınız 21:30'dan önce olursa şanslısınız.

Misafir 9f0

1 ay önce - Pzr 15 Ekm 2017, 16:31

İzmir için yeni bir çevreyolu daha planlanmaktaydi o ne oldu acaba ? Hani 57.topcu tugayı evka4un arka tarafı homerostan geçmesi planlanıyordu ? Bilgisi olan var mı ? Ayrıca böyle bir proje hala aktifse başlıktaki yola nereden entegre olabilir.

dubişler
1 ay önce - Pzr 15 Ekm 2017, 17:18

öyle bir inşaat yok bölgede. topçu tugayından bayraklıya bir bulvar açılma projesi var...oda durdu. kendi kendine açılması bekleniyor sanırım...( tek katlı binalara 5 kat verip yola paybıraktırarak benim gördüğüm bulvarın açılmasını bekleyeceğiz )

kuraitoru
1 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 08:26

Haritalar güncellenmiş, Eylül fotoğrafları yüklenmiş

https://www.planet.com/explorer/#/mosaic/global_m ..._09_mosaic

Süha
1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 13:39

Alıntı:
Bursa-İzmir arasını da 2018'de bitireceğiz. 433 kilometrenin tamamı bittiğinde ilave bir trafik oluşacak. 2 veya 3 yıllık periyotlarda devam edecek. Bunlar başından beri öngördüğümüz şeyler. İşletme süresi dolduğunda bunlar bizim olacak.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/bakan-acikladi-koprude ...k-40617891

Misafir Berk

1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 16:56

2018'de açılabilecek mi gerçekten merak ediyorum doğrusu.

halkcan
1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 18:57

bana biraz cok erken gibi geldi...benim tahmimin 2019 dan önce degil

Misafir b26

1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 19:16

Parça parça açılsa bari.Mevcut Izmir-İstanbul duble yolunda özellikle çevre yolu olmayan Akhisar gibi büyük ilçelerde trafik şehrin merkezinden geçiyor ve çoğu zaman işkenceye dönüşüyor.Hali hazırda Kemalpaşa kavşağına kadar açık ve belkahve tüneli sayesinde izmirden çıkış çok rahatladı ancak bu rahatlık sadece Ankara yönüne giden araçlar için.İstanbul yönü hala yoğun.Kemalpaşa Saruhanlı Soma arası bari biran önce bitsin.

kartal2014
1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 19:23

Ozellikle Kemalpasa Bursa arasının bir an evvel açılması lazim. Nerdeyse artık hergün ciddi bir trafik var. Yazın o yol çekilmez oluyor.

Mustafa Taşlı
site denetçisi

1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 19:54

Gemlik gişelerinde aracımın Hgs etiketini tanıyamadı sistemleri, bilet aldık sonra Bursa gişelerinde sistemleri takılı kaldı arkamızda bir sürü araba birikti en az 10 dakika sonra gişeden geçebildim. Dönüşte Gemlik gişelerinde sadece tek bir gişe açıktı, biz de oraya yöneldik. Sırada bekleyen kimi aracı sistem tanımıyor, kimine bariyer açılıyor kimine açılmıyor. Kart ile ödemek zorunda kalıyorsun ama sistemleri kilitleniyor. Zaten yolun yarıdan fazlasında sürekli şerit daraltma var. Tadilat, bakım vs vs. Bu kadar yeni bir yol, açıldığı günden beri hep aynı durumda. Zaten asfalt kaplama da kalitesiz ki bir sürü kasis var. Kimse kusura bakmasın ama gerçek bu. Bu ayarda bir yolun böyle kalitesiz olmaması lazımdı. Hiç yakışmıyor. Fotoğraf Gemlik gişeleri. Sadece bir tek gişe açık

sayfa 599
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM