Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Central Balat Projesi (35 kat)
« önceki   123 ... 181920

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 20
alen35
1 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 15:58

Alıntı:
Ne olurdu 45 kat olaydı. Harcadılar, sıradanlaştırdılar güzelim projeyi.

45 kat olunca ne oluyor ? ödülmü veriyorlar !

dream1988
1 ay önce - Çrş 04 Ekm 2017, 17:13

Taşyakan'ı azminden ve cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. İstanbullu firmaların cesaret edemediğini Bursa'da taşın altına elini koyarak başardı. Bence kendisi Bursa için bir şans. Central Balat ile birlikte özellikle İstanbullu yatırımcıların Bursa'ya ilgisinin daha da artacağını düşünüyorum. Umarım tatlı bir rekabet oluşur ve Central Balat benzeri projeleri şehrimizde görürüz.

Bu arada arkadaşın bahsettiği gibi Taşyakan'ın videoda bahsettiği ve Central Balat'ı ikiye katlayacağız dediği proje nedir acaba? Bilgisi olanlar paylaşırsa memnun oluruz.

UfukRaifoğlu
1 ay önce - Çrş 04 Ekm 2017, 19:23

Cumhurbaşkanımız yatay mimariye geçme talimatı verdiği için bundan sonra yüksek bina yapılmaz Bursa'ya kolay kolay.

Misafir 3c9

1 ay önce - Çrş 04 Ekm 2017, 20:27

aynı düşüncedeyim . Bİrde İstanbullu yatırımcı bariz Ankara ve izmiri tercih ediyor. Ağaoğlu nun bile İstanbul dışı ilk yatırımı İzmir olucak. DAP yapının İstanbul Dışı ilk yatırımı gene izmir. Aynı şekilde Rönesans ın da ilk İstanbul dışı karma projesi gene izmir. Ankarayı saymıyorum Bİle zaten saymakla da bitmez. Bursanın bu konuda şansı kısıtlı. bakın yok demiyorum ama kısıtlı.

murat159357
1 ay önce - Çrş 04 Ekm 2017, 21:28

Belediye ve parti bakimida projeleri degistiyor istanbul diyince şisli besiktas kadikoy ankarada çankaya öne geliyor izmirin her yeri hemen hemen bursadada nilufer yatirimci belediye ve insan kitlesine bakiyor yildirimi goruyorsunuz bi tane avm yok 700 bin nufusluk ilcede

dream1988
1 ay önce - Prş 05 Ekm 2017, 11:46

Alıntı:
Cumhurbaşkanımız yatay mimariye geçme talimatı verdiği için bundan sonra yüksek bina yapılmaz Bursa'ya kolay kolay.

Ufuk bey, Sky Tower ve Central Balat projeleri, Cumhurbaşkanımız Bursa mitinginde bahsettiğiniz yatay mimari temennilerini belirttikten neredeyse bir sene sonra ortaya çıktı. 3 milyonluk bir kent ve her yer betona dönmüş vaziyette. Asıl yatay mimariden ziyade yüksek katlı yapılara ihtiyaç var. Günümüz dünyasında her metropol şehirde yüksek yapılar var.

Ha cumhurbaşkanımızın önerisine şu yönde katılıyorum. Özellikle tarihi dokunun olduğu turist çeken bölgelerde yatay mimari oluşmalı. Dünyanın gelişmiş şehirlerinde olduğu gibi yüksek katlı yapılar bir bölgede konuşlanmalı. Ben şahsen kendisinden, İstanbul'un silüetini bozan binalar için yaptığı o çıkışı Doğanbey Tokiler için de yapmasını beklerdim.

leno
1 ay önce - Pzr 15 Ekm 2017, 17:05

(+)

Misafir 420

4 hafta önce - Sal 24 Ekm 2017, 15:10

projeyi ikiye katlayacağız derken daha yüksek bir konut projesindenmi bahsediyor?

sayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 181920
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet